BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

nasciane.co – wyjątkowa pracownia plastyczna z Solca Kujawskiego

lis 30, 2014 dodane przez BydgoskieMarki.pl

Najlepszy biznes powstaje z pasji i zamiłowania do tego, co się robi. Tak też było w przypadku twórców nasciane.co. Edukacja artystyczna oraz praca w branży zaowocowały pomysłem na siebie. Głównym filarem działalności firmy jest pracownia plastyczna, oferująca ręcznie malowane obrazy, dekoracyjne malowanie wnętrz oraz inne usługi plastyczne.  Firma od podstaw wykonuje zaprojektowany na zamówienie portret ze zdjęcia czy dekorację ściany w pokoju dziecięcym.

nasciane4

Na płaszczyźnie usług malarskich domeną firmy jest realizacja nietypowych zleceń. Obok np. tradycyjnego portretu malowanego na płótnie wykonują również nowoczesne portrety w dowolnym stylu, nieoferowane dotąd w Internecie.

nasciane2

Firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Ostatnimi czasy rynek dekoratorski zalała fala drukowanych na płótnie obrazów. O ile do jakości samego wydruku często nie można się przyczepić to już do wartości estetycznej czy artystycznej prezentowanych tam prac i owszem. Wydruk „widokówki” bywa zadowalający już tylko dla garstki osób, znaczna większość wolałaby mieć w swoim mieszkaniu coś „z duszą”. Nie każdego jednak stać na drogie obrazy wystawiane w galeriach.

„Nasze prace pomagają nadać wnętrzom indywidualny i oryginalny charakter. Ponad wszystko cenimy sobie satysfakcję ludzi, dla których tworzymy.”

Pierwsze co widzimy po wejściu do lokalu to wystrój wnętrza. Jego charakter decyduje o tym,  czy zostaniemy, czy będziemy stałymi bywalcami. Artystyczne malowanie ścian to nowoczesny sposób dekorowania otaczających nas powierzchni, nie tylko w domach, a także w biurach, lokalach czy gabinetach.

nasciane3

Jeśli znudziły Ci się puste ściany w biurze albo nie masz pomysłu jak udekorować swój lokal, wystarczy że skontaktujesz się z nasciane.co. Specjaliści doradzą oraz przygotują projekt pasujący do klimatu danego miejsca. Na ścianie może się znaleźć wszystko. Od logo firmy po aranżację całego wnętrza.
Obszar świadczenia usług artystycznego malowania ścian nie ogranicza się jedynie do Kujaw. Prace wykonywane są na terenie całej Polski oraz poza nią.

Artystyczne malowanie ścian to nie tylko malunki we wnętrzach. Szyldy, elewacje, wejścia do sklepów to również doskonała forma reklamy. Nikt nie przejdzie obok nie zauważywszy ciekawie pomalowanej ściany.


Facebook Icon