BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Solcu Kujawskim – zaprasza!

sty 9, 2015 dodane przez BydgoskieMarki.pl

soleckie-centrum-kultury
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Solcu Kujawskim „gra” prawie od samego początku funkcjonowania fundacji. Coroczne imprezy organizowane przez Soleckie Centrum Kultury cieszą się ogromna popularnością. W ubiegłym roku udało się zebrać 19 656 zł. Czy w tym roku pobijemy ten rekord?

W niedziele 11 stycznia impreza organizowana przez Soleckie Centrum Kultury odbędzie na terenie soleckiego JuraParku przy ulicy sportowej 1. To już druga edycja organizowana w tym urokliwym miejscu. W tym roku podobnie jak w latach ubiegłych nie zabranianie niesamowitych atrakcji. Planowane są trzy koncerty. Pierwszy odbędzie się już o godzinie 15:00; wystąpi toruński zespół „PARASSOL”. Kolejny o godzinie 17:15; wystąpi zespół „ARCHANDIA”. Na samym końcu o godzinie 19:00 na scenę wejdą soleccy muzycy z zespołu „DE – STRESS„.

Zespół PARASSOL

Zespół ARCHANDIA

Nie zabraknie oczywiście licytacji przedmiotów ufundowanych przez darczyńców oraz loterii fantowych organizowanych dla najmłodszych uczestników. Dodatkowo: występy sekcji tanecznej, jam session z młodzieżą z Soleckiego Centrum Kultury, warsztaty plastyczne, fireshow i wiele wiele innych!

Zapraszamy serdecznie w Niedzielę 11 stycznia do soleckiego JuraParku! Start o godzinie 13:00!

Organizatorzy:

organizatorzy

 


Facebook Icon