BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Bella Line – klub fitness przez duże „F”

mar 26, 2015 dodane przez BydgoskieMarki.pl

1Bydgoski Klub Bella Line Wellness Centrum Bydgoszcz, to kolejny krok w rozwoju marki małżeństwa Magdy i Krzysztofa Bronchard. Po kilkunastu latach funkcjonowania na rynku toruńskim, zdecydowali się na dalszy rozwój już poza granicami miasta Kopernika i postawili na Bydgoszcz. Stanęli przed wyzwaniem – postanowili zamienić kameralny damski klub znajdujący się w Hali Łuczniczka, na duży koedukacyjny kompleks Premium, jakiego w tym mieście jeszcze nie było. Pracy było sporo, bo z małej, parterowej powierzchni, miał powstać dwupoziomowy kolos o powierzchni 1600 m2. Udało się – rok temu w bydgoskiej Łuczniczce otworzyli bydgoską odsłonę Bella Line.

22Pewnie nie doszłoby do tego wszystkiego, gdyby nie spójna, konsekwentna wizja klubu fitness, która w głowach właścicieli od lat pozostaje taka sama – uważają, że najwyższa jakość zawsze obroni się sama. Wierni tej dewizie, dokładają wszelkich starań, żeby właśnie z tym kojarzyła się marka Bella Line – z najlepszą obsługą klienta, z profesjonalnym podejściem do każdego, kto przekroczy próg klubu, ale też z rodzinną, życzliwą atmosferą, w której każdy, kto chce żyć świadomie i zdrowo, odnajdzie coś dla siebie. To ich pomysłem było pierwsze w Bydgoszczy przedszkole na terenie klubu fitness – dzięki niemu młodzi rodzice są w stanie zadbać o kondycję, nie martwiąc się o swoją pociechę. Podczas gdy oni trenują, ich dziecko twórczo spędza czas z opiekunką w specjalnie przystosowanym do tego miejscu.

bella-line2

Bydgoska Bella to 3 sale fitness poświęcone różnym rodzajom zajęć, przestronna siłownia z malowniczym widokiem na Brdę oraz profesjonalna strefa SPA – kolejna unikatowa rzecz na bydgoskim rynku fitness, która wyróżnia tę markę. W skład wyjątkowego zaplecza odnowy biologicznej wchodzi kilka rodzajów saun, jacuzzi i podgrzewane, specjalnie wyprofilowane leżanki. To miejsce oddzielone od tętniącego życiem klubu, z relaksacyjną muzyką dobiegającą z głośników w przyciemnionym, intymnym wnętrzu. Bronchardowie ze swoim wieloletnim doświadczeniem na rynku fitness wiedzą, jak ważną rolę w całym cyklu treningowym pełni regeneracja. Nie było więc mowy, by w nowym projekcie klubu nie było miejsca dla strefy SPA.

29

Wszystko, z czym dziś kojarzy się marka Bella Line, właściciele zawdzięczają swojej konsekwencji w działaniu. Stawiają przede wszystkim na ludzi, którzy kochają to, co robią,a w pracy mają poczucie jedności i zespołu. Gdyby nie zaufani pracownicy, podzielający wizję właścicieli i wkładający mnóstwo serca w to, co robią, ten klub byłby tylko murami bez duszy. To właśnie pasja pracowników sprawia, że klienci, którzy rozpoczęli swoją przygodę z Bella Line, chętnie tam zostają. Komfort, to najlepsze, co można zapewnić komuś, kto po ciężkim dniu chce po prostu na moment oderwać się od zgiełku codzienności i zregenerować siły pod okiem życzliwych mu ludzi.

bella-line3

Dla właścicieli, klub Bella Line to nie siłownia – to misja, za pomocą której realizują oni swoje marzenia o profesjonalnych, dobrze wyposażonych i przede wszystkim, oddanych i lojalnych wobec swoich klientów klubach fitness. O miejscach, w których istnieją trenerzy przez „duże T” oraz fitness przez „duże F”. Napędza ich ciągła możliwość rozwoju, bo, jak sami mówią, najgorsze, co można zrobić, to stanąć w miejscu wtedy, gdy jest najwygodniej.

Bella Line Bydgoszcz


Facebook Icon