BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Burger Strefa – prawdziwe bydgoskie burgery!

mar 29, 2015 dodane przez BydgoskieMarki.pl

burger strefa bydgoszcz gdanska kamiennaPrzed otwarciem Burger Strefy, jej obecny właściciel przebywał przez kilka miesięcy w USA i to właśnie tam narodził się pomysł. Pracował w kalifornijskiej burgerowni w San Francisco, która serwowała prawdziwe burgery z naturalnej wołowiny. Dodatkowo pojawiła się tam moda na food trucki, stąd pomysł, że w Polsce, a szczególnie w naszym rodzinnym mieście brakuje takich miejsc.

W 2013 roku udało się wystartować pod własną marką. Tamten smak i pomysł zainspirowały właściciela do stworzenia na bydgoskich ulicach czegoś, co w jakimś stopniu odzwierciedli smak i duszę prawdziwego burgera. W zamyśle było otwarcie przyczepy gastronomicznej innej niż wszystkie. Latem 2013 roku jako pierwsza mobilna burgerownia w naszym mieście zaczęto sprzedawać hamburgery – działo się to w bydgoskim parku rekreacyjnym „Myślęcinek”. Pomysł spotkał się wówczas z dużą aprobatą oraz pozytywnymi opiniami ze strony klientów. Za ich też namową przeniesiono burgery w nowe miejsce, bliżej centrum aby każdy stały klient mógł do nich łatwo dotrzeć i skonsumować pyszną kanapkę.

burger strefa bydgoszcz opinie

Pierwszym krokiem było stworzenie biznes planu związanego z otwarciem działalności oraz stworzenie brandu jak i znalezienie dofinansowania całego przedsięwzięcia. Potrzebna była też analiza konkurencji, cen rynkowych, nawiązanie współpracy z regionalnym dostawcami, aby zaopatrywać się w wysokiej jakości produkty. Kamieniem milowym była zmiana lokalizacji z Myślęcinka bliżej centrum miasta oraz rozwój facebookowego fanpage, który zapewnił stały kontakt klientami. Najtrudniejsze było znalezienie odpowiedniego i oddanego pracownika godnego zaufania, wybranie odpowiednich produktów oraz sprostanie wszystkim formalnościom związanym z uruchomieniem i prowadzeniem biznesu.

burgerstrefa-bydgoszcz

Okres zimowy spowodował obawy właśniciela, czy ludzie będą chcieli czekać na mrozie, bo jednak znaczną wadą jedzenia na kołkach jest to, że nie ma żadnych miejsc do siedzenia w pomieszczeniu. Na szczęście nie było tak źle jak można było się spodziewać, gdyż jak mówią założyciele, sporo klientów zamawiało na wynos i jadło np. w samochodach.
Przyczepa z burgerami znajduje się na rogu Gdańskiej i Kamiennej, właściciele stawiają na jakość oraz na dobre i naturalne jedzenie. Firma aktualnie zatrudnia 3 osoby. Flagowym produktem w menu są prawdziwe, świeżo robione burgery z soczystej 100% wołowiny premium!

burger-strefa

 

Jedzenie jest naszą pasją, dlatego przyrządzamy je na oczach klientów, zgodnie z filozofią „Slow Food”, która stawia na świeże i naturalne składniki najwyższej jakości.

Burger strefa rozwija się o kolejne lokalizacje. Już wkrótce więcej informacji na ten temat „Planujemy stworzyć ofertę franczyzową jak i ekspansję na inne miasta. Ciężko jest przewidzieć co może być za 5 lat, ale mam marzenie aby była to rozpoznawalna marka, która kojarzy się ludziom pozytywnie i przede wszystkim smacznie”.

Burger Strefa


Facebook Icon