BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Empress Motion i EmpressTV – bydgoskie media lifestylowe!

mar 29, 2015 dodane przez BydgoskieMarki.pl

EmpressTVEmpress Motion i EmpressTV to portal i telewizja internetowa o charakterze biznesowo-lifestylowym. Siedziba firmy mieści się w Bydgoszczy. Tym samym to właśnie tu, w regionie kujawsko-pomorskim, kładziemy pełen nacisk na funkcjonowanie naszej marki, ale prowadzimy także działania ogólnopolskie.

Pomysł, na kanwie którego powstał portal, zrodził się z potrzeby wprowadzenia nowej jakości w działalności biznesowej oraz lifestylowej w kontekście medialnym. Początki funkcjonowania firmy to okres niczym nie zmąconej pasji, intensywnych działań, a także wielu godzin pracy i wyrzeczeń. Skład redakcji tworzy jeden stały zespół oraz grupa freelancerów, którzy są wsparciem w okresie wytężonej pracy.

Empress Motion

Każdy realizowany przez nas projekt jest traktowany w sposób indywidualny i profesjonalny. Zespół Empress Motion to ludzie z dużym doświadczeniem w pracy z public relations, organizacji eventów oraz relacjach biznesowych. Każdy z członków zespołu ma własną bazę kontaktów z wielu branż, co pozwala na szerokie spektrum działania. Nasz sukces wynika z połączenia tych elementów oraz efektywnego wykorzystywania umiejętności każdego z pracowników.

Empress Motion i EmpressTV

 

Najważniejszym elementem firmy jest umiejętne dobranie zespołu, który w ramach wykonywanej pracy spełnia swoje życiowe i zawodowe pasje.

Redakcja Empress Motion/EmpressTV jest wszędzie tam, gdzie dzieją się rzeczy ważne. Nie boimy się nowych wyzwań, a nieprzetarte przez innych szlaki są dla nas wielką pokusą. Nasza działalność opiera się na ciekawych spotkaniach ze znanymi postaciami świata biznesu, polityki, mediów czy szklanego ekranu. Tworzymy profesjonalne materiały fotograficzne i wideo. Nasi dziennikarze to ludzie pełni pasji, którzy potrafią nawiązać ciekawą relację z rozmówcą.


Strategia firmy opiera się na planowaniu długofalowym, które wykracza szeroko poza region kujawsko-pomorski. Zapraszamy do odwiedzenia strony www.empressmotion.pl


Facebook Icon