BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Curly Heads w Bydgoszczy! Wygraj gitarę Fendera!

kwi 1, 2015 dodane przez BydgoskieMarki.pl

CurlyHeads_FOTO_Lukasz_Zietek2Curly Heads to pięć talentów, pięciu młodych i zdolnych chłopaków, którzy w bardzo naturalny sposób romansują z dźwiękami. Wszyscy pochodzą z Dąbrowy Górniczej i połączyła ich przyjaźń. W 2010 roku chwycili za instrumenty i postanowili grać razem.

Pod koniec 2014 roku ukazał się debiutancki album zespołu „ Ruby Dress Skinny Dog” pełen rockowych brzmień, swobody i zadziornego wokalu wokalisty Dawida Podsiadło. Płyta szybko osiągnęła status złotej a kluby podczas jesiennej trasy koncertowej były wypełnione po brzegi.

Curly Heads ALBUM - front 300dpi

25 kwietnia Curly Heads wystąpią przed bydgoską publicznością w Hali Astoria! Dodatkową atrakcją będzie możliwość wygrania 1 z 11 gitar ufundowanych przez znakomitą markę Fender!

Co należy zrobić aby wygrać jedną z gitar marki Fender?

1. Strzelić wykręcone selfie ze swoim biletem na jeden z koncertów Curly Heads w ramach
trasy Burning Down Tour.
2. Udostępnić je publicznie na swoim profilu na Facebooku.
3. Opisać je hashtagami #curlyheads #burningdowntour #fender #miasto (nazwa miasta, na którym będzie uczesnik konkursu).

W każdym mieście na trasie Curly Heads zostanie wybrana jedna szczęśliwa osoba, która do domu wróci z wiosłem legendarnej firmy Fender!

curly-heads-fender

Regulamin konkursu znajduje się na Facebooku zespołu Curly Heads

Organizatorem bydgoskiego koncertu jest Klub Kuźnia. Klub powstał w połowie lat 90-tych w centrum Bydgoszczy, przy ulicy Gdańskiej 67. Zorganizowaliśmy ponad 1000 koncertów w klubie oraz Filharmonii Pomorskiej, Hali Astoria, Amfiteatrze, Kinoteatrze POW i Kinoteatrze Adria. Po blisko 20 latach działalności, Klub Kuźnia jest postrzegany jako jedna z czołowych polskich marek wśród miłośników jazzu i rocka na żywo. Nieustanny rozwój i wysoki poziom artystyczny organizowanych wydarzeń sprawiają, że nasi goście regularnie do nas powracają.

klub-kuznia

Odwiedź stronę Klubu Kuźnia!

Informacje o koncercie:
25. kwietnia 2015 o godz. 19:00.
Otwarcie bramek: 18:00.
Miejsce: Hala Astoria
ul. Królowej Jadwigi 23
Bydgoszcz
Bilety:
48 zł – przedsprzedaż
58 zł – w dniu koncertu

Organizator i informacja o biletach:
Klub Kuźnia
ul. Gdańska 67
Bydgoszcz
tel. (52) 321 31 70
rezerwacja@klubkuznia.pl


Facebook Icon