BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

„Rozerwij” się po pracy z Ipron Events!

kwi 17, 2015 dodane przez BydgoskieMarki.pl

Ipron Events BydgoszczIpron Events to dział firmy szkoleniowo doradczej, który powstał w 2008 roku w wyniku połączenia się kilku pasjonatów Ekstremalnych Sportów. Elementem wspólnym jest zamiłowanie do przygody i aktywnie spędzanego wolnego czasu w połączeniu z wyznaczaniem nowych granic. Po godzinach przepracowanych w biurach i w weekendy zabieramy plecaki i wyruszamy na spotkanie niesamowitej przygody, do której chcemy zaprosić także i Państwa.

Stawiamy przed sobą cel, jakim jest profesjonalne tworzenie imprez integracyjnych, które zapewnią niezapomniane wrażenia i satysfakcję klienta. Każde spotkanie i każda impreza integracyjna to dla nas nowe wyzwanie, któremu chcemy sprostać na jak najwyższym poziomie. Nasz zespół to przede wszystkim ludzie i ich pasja. W połączeniu wielu gorących pomysłów, zamiłowaniu do przygody i doświadczenia powstają fascynujące i śmiałe projekty, których odbiorcami są szkoły, firmy i osoby prywatne z całego kraju.

Ipron Events Bydgoszcz

Miejscem Gdzie możecie nas spotkać na co dzień to Poligon Exploseum, stworzony na terenie fabryki materiałów wybuchowych z okresu II wojny światowej, który specjalnie przygotowaliśmy pod gry i imprezy jakie organizujemy. Poligon mieści się przy Exploseum – Centrum techniki wojennej DAG Fabrik Bromberg na terenie Parku przemysłowego.

Ipron Events

Do Państwa dyspozycji oddajemy 4 hektary terenu leśnego, na którym znajduje się strefa magazynowa obszaru produkującego niegdyś nitroglicerynę – nieodzowny składnik w produkcji prochu bezdymnego. Na całym terenie znajduje się 10 budynków połączonych tunelami. Pomiędzy nimi zalesiony teren o bardzo zróżnicowanej ilości wzniesień.

Wszystko to w połączeniu z najbardziej kreatywną firmą regionu kujawsko-pomorskiego daje dobrą zabawę, ekstremalne przeżycia i moc niezapomnianych wrażeń, które organizujemy każdego tygodnia.

Sprawdź aktualne imprezy:

 www.facebook.com/IpronEvents


Facebook Icon