BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Szukasz pracowników? Wypróbuj nowy regionalny portal pracy!

maj 13, 2015 dodane przez BydgoskieMarki.pl

Wakatowo.pl kieruje swą ofertę do Pracodawców, którzy szukają pracowników o konkretnych umiejętnościach. Ten regionalny portal pracy jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają czasu na umieszczanie ogłoszeń na portalach pośredniczących w poszukiwaniu pracy, gdzie na jeden wakat spływa kilkaset CV. Serwis to narzędzie pozwalające przy minimalnym nakładzie czasu i pieniędzy zaprosić na rozmowę kwalifikacyjną kandydatów, którzy w największym stopniu odpowiadają kryteriom firmy.

wakatowo.pl

Co należy zrobić? Wystarczy zarejestrować się na portalu wakatowo.pl jako Pracodawca, następnie zalogować się i uzupełnić krótką ankietę zawierającą m.in. stanowisko pracy, oczekiwania wobec Kandydata, czas i miejsce rozmowy kwalifikacyjnej. Opiekun z portalu wakatowo.pl umówi na interview tylko tych kandydatów, którzy w największym stopniu odpowiadają oczekiwaniom danego przedsiębiorstwa.

Rejestracja i logowanie na Regionalnym Portalu Pracy wakatowo.pl są bezpłatne! Jeżeli poszukujesz lub zamierzasz szukać pracownika poświęć nam kilka minut i zapoznaj się z naszą oferty. Świadczymy usługi idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Zarejestruj się bezpłatnie w Wakatowo.pl


Facebook Icon