BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Pracownia Duży Pokój – Sylwia Lashmann i Marek Lewandowski

maj 24, 2015 dodane przez BydgoskieMarki.pl

pracownia-duzy-pokoj-bmChyba każdy z nas ma wyobrażenie jak powinno wyglądać jego mieszkanie. Każdy lubi wyobrażać sobie swój „kawałek podłogi”. Niestety nie każdy ma czas i pewność, że jego rozwiązania można zastosować w praktyce.

Pomocna może okazać się Pracownia Duży Pokój, której twórcami są Sylwia Lashmann i Marek Lewandowski. Pierwsze indywidualne projekty wnętrz Sylwii i Marka powstawały pod koniec lat dziewięćdziesiątych. Pracowali wówczas indywidualnie. Pracownia Duży Pokój jako ich wspólne przedsięwzięcie powstała w 2014r. Wtedy właśnie doszli do wniosku, że ich indywidualne doświadczenie w branży wnętrzarskiej, różne punkty widzenia dotyczące rozwiązywania konkretnych architektonicznych zadań, a co najważniejsze, różne wizje organizowania przestrzeni, dają wspaniałą kompilację i pewność, że zastosowane rozwiązania będą dla klienta wygodne, funkcjonalne i oryginalne.

Morning in my kitchen
Sylwia i Marek projektowanie wnętrz traktują jako sposób na realizację swoich potrzeb artystycznych. Najważniejszy jednak w tym procesie jest klient – jego potrzeby i wygoda, bezpieczeństwo i preferencje. Oni tworzą projekt, koncepcję, wizję, jednak to klient ostatecznie podejmuje decyzję. Projektowanie wnętrz rozumieją jako dziedzinę sztuki użytkowej wspartą surowymi zasadami sztuki budowlanej oraz zagadnieniami występującymi w sztukach pięknych takich jak barwa, światło, kompozycja i proporcja. Dla tego duetu projektantów w procesie tworzenia ważna jest także psychologia oraz ergonomia. Wszystkie te dziedziny wspólnie połączone w procesie projektowym, dają im pewność, że projektowane wnętrza z surowych i obcych staną się przyjazne, bezpieczne, swojskie i po prostu ładne.

pracownia-duzy-pokoj-bl-bm
Pracownia Duży Pokój oferuje swoje usługi projektowania i aranżacji wnętrz na terenie regionu kujawsko-pomorskiego. Oferta obejmuje usługi dotyczące projektów, aranżacji i koncepcji wnętrz, przygotowanie mieszkań do sprzedaży i wynajmu, konsultacji i nadzoru nad wykonaniem projektu kompleksowego.
Pracownia Duży Pokój na swojej stronie pracowniaduzypokoj.pl oferuje także możliwość zamówienia projektu on line.


Facebook Icon