BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

POLANES – bydgoszczanie ułatwiają produkcję mleka

cze 3, 2015 dodane przez BydgoskieMarki.pl

polanes-mleko-bydgoszczPoczątki marki POLANES sięgają 1994 roku, kiedy to Alfred Bukalski otworzył zakład montażu dojarek mechanicznych. Początkowo firma miała charakter handlowy, a jej załoga ograniczała się do założyciela i jego syna, Wojciecha .W kolejnych latach do zespołu dołączyli syn Jacek i córka Małgorzata. Firma do dnia dzisiejszego ma charakter rodzinny. Obecnie bydgoska Firma zajmuje się produkcją, sprzedażą oraz serwisem urządzeń udojowych i systemów zadawania pasz w kraju i za granicą. Produkty POLANES sprzedawane są za pośrednictwem dealerów w 32 krajach świata w tym tak egzotycznych jak Egipt, Ekwador, Kostaryka, Tunezja, Iran, Kazachstan, Korea Południowa.

hala POLANESHistorycznym przełomem dla firmy okazało się wejście na rynki zagraniczne, głównie do Rosji. Umożliwiło to zwiększenie obrotów, zatrudnienia i możliwości rozwojowych. Pracownicy, którzy zbudowali ten rynek, zatrudnieni są tutaj do dzisiaj: Joanna Słowińska, Anna Czachowska, Beata Meckien Sławomir Borkowski, i Jarosław Kaźmierczak.. Warto także podkreślić, że osoby te pracują tutaj do dzisiaj.To także istotny element i cecha charakterystyczna firmy, która wiąże się z pracownikami a pracownicy z nią. POLANES to firma rodzinna nie tylko ze względu na osoby udziałowców, ale także ze względu na atmosferę pracy i relacje wewnątrz.

POLANES BYDGOSZCZObecnie firma znajduje się w fazie zmiany podejścia biznesowego i rewitalizacji portfela produktowego rozwijając ofertę i wprowadzając nowe produkty i systemy obsługi klienta. Modernizuje swój park maszynowy i zaplecze logistyczne, inwestuje w systemy zarządzania firmą i podnoszenie kwalifikacji zespołu. Wszystkie te działania skupiają się na tym, aby lepiej obsługiwać klientów i zwiększyć poziom satysfakcji użytkowników urządzeń marki POLANES.

PANORAMA POLANESW najbliższej perspektywie POLANES planuje intensyfikować pracę nad rozwojem systemu zarządzania stadem, podejmuje także współpracę z uczelniami pracując nad własnymi rozwiązaniami w zakresie elektronicznej identyfikacji krów, technologii pomiaru i sterowania dojem. Więcej informacji na www.polanes.eu.


Facebook Icon