BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Bą Bą – miejsce pełne miłości do czekolady

cze 15, 2015 dodane przez BydgoskieMarki.pl

bąbą-bydgsozczBą Bą to wyjątkowe miejsce na mapie Bydgoszczy. Jedno z nielicznych, w którym skosztujemy prawdziwych belgijskich przysmaków. To wszystko za sprawą pasji oraz determinacji Angeliki Makowskiej. Właścicielki bydgoskiego sklepu z czekoladą.
baba-1-praliny-bydgoszcz Sklep powstał na początku września 2014 roku i dość szybko zyskał na popularności. Oryginalne belgijskie praliny, trufle oraz czekolady wysokiej jakości, których cechą wspólną jest staranne pakowanie zyskały spore grono fanów. Wszystkie produkty oferowane w sklepie wykonywane są ręcznie w małych, belgijskich manufakturach, co czyni z nich doskonały materiał na uroczy podarunek. W sklepie znajdziemy również czekoladki dedykowane diabetykom, weganom oraz produkty wytwarzane bez udziału mleka. Raz w miesiącu towar przywożony jest bezpośrednio z Belgii.

baba-bydgoszcz-czekolada-belgijska

Oferta kierowana jest nie tylko do klientów indywidualnych, którzy odwiedzając sklep na ulicy Gdańskiej 78 – mogą uświadczyć wyjątkowej atmosfery. To również oferta skierowana do hoteli, restauracji, kawiarni oraz wszystkich tych, którzy chcą wykorzystać wyjątkową moc produktów oferowanych przez Bą Bą.

bą-bą-bydgoszcz
Marzeniem właścicieli jest rozbudowa Bą Bą o kolejne lokalizacje wykraczające poza granice Bydgoszczy.

Chcielibyśmy by w Bydgoszczy Bą Bą kojarzyło się tylko dobrze, by klient chętnie przychodził do nas po oryginalny pomysł na upominek lub po prostu osłodzić sobie dzień!

www.bąbą.pl


Facebook Icon