BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Nowe marki na mapie Bydgoszczy – Lipiec 2015

lip 6, 2015 dodane przez BydgoskieMarki.pl

AIP_Mixer_logo-RGBW kwietniu tego roku mieliśmy przyjemność przedstawić wam pięć odważnych projektów, które na stałe zagościły na gospodarczej mapie Bydgoszczy. Dzisiaj zrobimy to ponownie. Skupimy się jednak na startup’ach z bydgoskiego AiP, które miały okazję zaprezentować się przy okazji 18. StartUp Mixera.

Nowe bydgoskie marki na prezentacje miały jedynie kilkanaście minut. Ten czas jednak w zupełności wystarczył na odpowiednie przedstawienie modelu biznesowego każdej z nich. Musimy przyznać, że poziom prezentacji stał na bardzo wysokim poziomie! Wszystkie podmioty działają w sferze usług a ich przyszłymi odbiorcami będą w sporej większości klienci biznesowi.

Marzena Cholerzyńska Life & Business Coach

Marzena CholerzyńskaMarzena Cholerzyńska wierzy, że każdy z nas jest prawdziwym diamentem. Każdy z nas jest wyjątkowy. Jej cel to pobudzanie do odważnego brania w swoje ręce odpowiedzialności za życie. Marzena pomoże każdemu, kto chce wejść na sam szczyt swoich możliwości. W chwili obecnej istnieje możliwość zapisania się na darmowy dwudniowy coaching. Więcej informacji dostępnych jest pod adresem: www.marzenacholerzynska.pl

Ananas PR

ananasPR bydgoszczAnanas PR bazuje głównie na doświadczeniu swojej założycielki – Joanny Jankowiak. Lata doświadczeń zgromadzonych w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości, projektach unijnych oraz agencji reklamowej owocują szerokim wachlarzem możliwości. W ofercie Ananas PR znalazły się między innymi takie usługi jak: Copywriting, obsługa kanałów social media, promocji eventowej oraz wizerunku marki. Po resztę informacji odsyłamy pod adres: www.ananaspr.pl

Dr English

dr english bydgoszczProjekt Jakuba Tomczaka, który uczy języka angielskiego, prowadzi również wiele warsztatów z autoprezentacji w języku angielskim. Naucza w sposób kompleksowy jak się wysławiać z odpowiednim akcentem oraz jak przemawiać. Oferta dedykowana głównie firmom.

Fot. Fotograf Bydgoski


Facebook Icon