BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Kiedy szukać pracy? Zawsze! Czyli umiejętność dostosowywania się do zmian.

lip 14, 2015 dodane przez BydgoskieMarki.pl

Dzisiejszy rynek pracy nie jest łatwy. Cały czas musimy przystosowywać się do zaistniałych uwarunkowań. Dynamizm sytuacji, który towarzyszy nam sprawia, że często czujemy się zagubieni w obliczu nowego. Uczucie wówczas nam towarzyszące to strach, że trzeba wszystko rozpoczynać od nowa, budować swoją pozycję, starać się dwa razy bardziej.

Każda zmiana czemuś służy. Czasem stajemy w życiu przed dylematem: zmienić pracę czy też nie? Determinanty mogą być różne: zmiany w zespole, animozje personalne, poczucie, że już wszystko osiągnęliśmy w firmie, w której jesteśmy, czy niezadowolenie z zarobków. Wówczas taki stan nakazuje nam działać, coś poruszyć! Bywa też tak, że sam pracodawca zrezygnuje ze świadczonych przez nas usług. Wówczas sytuacja obliguje nas do działania. Należy pamiętać, że takie zdarzenie nie musi mieć negatywnego oddźwięku. Może to być początek kolejnej przygody zawodowej i dać nam takie możliwości o jakich nawet nie marzyliśmy. Narzędziem, które może nam w tym pomóc jest regionalny portal pracy www.wakatowo.pl.
wakatowo.plPortal skupia się na województwie kujawsko-pomorskim i swą pomoc oferuje kandydatom szczególnie z tego obszaru. Zadaniem serwisu jest w łatwy i szybki sposób połączyć najodpowiedniejszych kandydatów z wymarzonymi pracodawcami. Wystarczy tylko bezpłatnie zalogować się na portalu i dokładnie wypełnić ankietę on-line, która docelowo będzie funkcjonować w bazie jako CV. Jeśli Twój profil odpowie pracodawcy, zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną. Jedyne co musisz zrobić to czekać na telefon. Portal rekomenduje tylko te osoby, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom potencjalnego szefa.

Uwaga konkurs!

Jeśli jeszcze nie odwiedziłeś www.wakatowo.pl to nie czekaj! Rejestracja jest bezpłatna, trwa pięć minut, a może okazać się nieocenioną inwestycją w Twoją przyszłość.
Uwaga! Wakatwo.pl ogłasza konkurs: do wygrania powerbank wakatwo.pl. Wystarczy, że, polecisz pięciu znajomym serwis, a Ci wejdą zarejestrują się i w pełni uzupełnią „moje CV on-line”.
Prześlij do nas ich nazwiska na fanpage’u w wiadomości prywatnej lub na info@wakatowo.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń.


Facebook Icon