BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

RPWL plays PINK FLOYD już we wrześniu w Klubie Kuźnia!

lip 15, 2015 dodane przez BydgoskieMarki.pl

rpwl-kuzniaJuż 16 września w sali koncertowej Klubu Kuźnia odbędzie się koncert niemieckiej grupy RPWL! Jesienna trasa RPWL przywróci na scenę „utracony skarb” Pink Floyd’ów – koncepcyjne show z 1969 r. pt. „The Man and The Journey”.

RPWL przybliży nam niezwykłą muzykę i ukaże ją we własnej interpretacji, wykorzystując do tego efekty wizualne i kwadrofoniczny system dźwięku przestrzennego. Koncert zostanie uzupełniony o bardzo rzadko grane utwory autorstwa RPWL.

Ci, którzy w kwietniu 2014 r. byli w bydgoskiej Kuźni na ponad 2-godzinnym koncercie podczas premierowej trasy koncertowej albumu „Wanted”, z wykorzystaniem efektów wizualnych i kwadrofonicznego systemu dźwięku przestrzennego,wiedzą już, że to nie lada gratka dla prawdziwych fanów progresywnego rocka i twórczości grupy Pink Floyd.

Zespół RPWL zaczynał w 1997 od grania coverów grupy Pink Floyd, nagrywając później swoje autorskie albumy. Wysokie oceny, ogromny entuzjazm i muzyczna wirtuozeria na scenie przysporzyły grupie RPWL fanów na całym świecie – grali w Europie, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Meksyku.
klub-kuznia16. września 2015 r., godz. 19.00
Klub Kuźnia
ul. Gdańska 67, Bydgoszcz

Bilety dostępne w Klubie Kuźnia, sieci Ticketpro, salonach Empik oraz sklepach Media Markt i Saturn.
60 zł – przedsprzedaż
75 zł – w dniu koncertu


Facebook Icon