BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Dwór Hulanka – idealne miejsce weselne!

sie 11, 2015 dodane przez BydgoskieMarki.pl

dwor-hulanka-bydgoszczDwór Hulanka położony w otoczeniu malowniczego lasu jest idealnym miejscem na romantyczne wesele. Do dyspozycji gości jest sala, która pomieści do 200 osób oraz przestrzeń zewnętrzna ze stolikami oraz krzesłami, gdzie goście mogą spędzić czas na świeżym powietrzu. Na terenie znajduje się także obszerny parking. Dwór Hulanka oferuje również eleganckie pokoje urządzone ze smakiem oraz zgodnie z ludową tradycją.

dwor-hulanka-3Wnętrze urządzone jest w ludowym stylu z nutką nowoczesności. Pomieszczenie składa się z przestronnej sali ze stołami oraz drugiej część, w której znajduje się parkiet z profesjonalnym nagłośnieniem oraz oświetleniem stworzony do tanecznych zabaw. Jest też specjalnie przygotowane, komfortowe miejsce dla orkiestry lub zespołu niezbędnego podczas każdego wesela. Dodatkowym atutem jest pomieszczenie zagospodarowane z myślą o osobach palących.

wesele-hulanka-bydgoszczO komfort gości w trakcie zabawy zadba profesjonalna obsługa. Organizatorzy wesela mogą zadecydować o sposobie ustawienia stołów podczas uroczystości – okrągłe osobne stoły lub wszystkie stoły połączone ze sobą w klasycznym stylu. Niewątpliwym atutem jest doskonałe jedzenie oraz możliwość zamówienia specjalnych atrakcji kulinarnych.


Facebook Icon