BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Masz pomysł, lecz boisz się zaryzykować?

sie 11, 2015 dodane przez BydgoskieMarki.pl

AiP-BydgoszczZałożenie własnej działalności to poważny krok. Wiele osób mimo wszystko decyduje się podjąć tą odważną decyzję i wziąć los w swoje ręce. Czy w dzisiejszych czasach jest to działanie opłacalne? Czy warto zaryzykować i zrealizować swoje marzenie?

Prowadzenie własnej firmy to spora odpowiedzialność. Ponoszenie kosztu prowadzenia działalności gospodarczej w naszym kraju niezależnie od wyników finansowych to już nie lada wyzwanie. Czy można inaczej? Czy można w bezpieczny sposób spróbować prowadzenia działalności bez większych konsekwencji? Nie martw się! Twoje wszelkie obawy zostaną rozwiane na spotkaniu organizowanym przez bydgoskie AiP; „Własna firma już w wakacje”.

Masz pomysł? Nie bój się go zrealizować!

Podczas spotkania dowiesz się:

  • jak w prosty sposób założyć firmę

  • dlaczego warto założyć startup w AiP

  • dlaczego warto podjąć ryzyko założenia własnej działalności

marzena-cholerzynska-bydgoszczDodatkowo o godzinie 11:00 odbędzie się spotkanie z coachem Marzeną Cholerzyńską. Podczas warsztatu stworzysz mapę dotarcia na szczyt. Sprawdzisz czy to możliwe, żeby żyć i zarabiać na swoich talentach i pasjach.

W walce z upałem pomoże nam fenomenalna lokalizacja. Spotkanie odbędzie się na plaży Bydgoskiej Wenecji – Zatoka Gondol przy Wyższej Szkole Gospodarki. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do godziny 14:00. To wszystko już w czwartek 13 sierpnia 2015.

BydgoskieMarki.pl zapraszają! → Wydarzenie na Facebooku


Facebook Icon