BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Karczma Rzym – urokliwa bydgoska restauracja

sie 17, 2015 dodane przez BydgoskieMarki.pl

letni-ogrod-karczma-rzym-bydgoszczJest to miejsce charakteryzujące się niepowtarzalnym klimatem. Lokal został wystylizowany na średniowieczną karczmę. Obiekt posiada pokoje gościnne, letni ogródek oraz parking. Otoczony jest pięknym zielonym lasem.

karczma-rzym-bydgoszcz2Duża sala doskonale sprawdzi się nie tylko jako urokliwa restauracja, w której możemy zjeść doskonałe danie, ale także jako miejsce na spotkanie biznesowe lub przyjęcie dla większej ilości osób, a nawet przyjęcie weselne. Ponadto w każdy piątek oraz sobotę Karczma Rzym zaprasza swoich gości na biesiadowanie przy muzyce kapeli ludowej na żywo. Niewątpliwym atutem jest fakt, iż karczma składa się z kliku odrębnych zakamarków, które doskonale sprawdzą się na wyjątkowe okazje. Całej izbie charakteru dodają elementy wystroju takie jak na przykład kominek w kształcie głowy diabła. W obiekcie znajdziemy także ustronne miejsce przygotowane z myślą o osobach palących, gdzie w urokliwych warunkach mogą one zapalić papierosa, cygaro lub fajkę.

karczma-rzym-bydgoszczGoście mają do dyspozycji część zwaną „Klepiskiem” , która jest doskonałym rozwiązaniem na imprezę okolicznościową taką jak urodziny, czy imieniny w najbliższym gronie rodziny lub znajomych. Kolejnym miejscem jest kącik dla zakochanych, gdzie posiłek umila widok z piętra na całą salę. Do stolika trzeba dostać się po drabinie. Pary mogą tam zjeść romantyczną kolację. Jest to stolik zwany „Nad szafą”.

karczma-rzym-bydgoszcz3Na spotkania w niewielkim gronie do 8 osób zostało przygotowane jeszcze jedno ustronne miejsce – „Szafa”. Zakątek, do którego prowadzą drzwi o wyglądzie starej szafy. W przypadku większych imprez okolicznościowych do 50 osób Karczma Rzym dysponuje salą biesiadną „Pod gniazdem”. Sala charakteryzuje się pięknym widokiem na las.


Facebook Icon