BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Strefa Koloru – Kasia Puchowska

sie 19, 2015 dodane przez BydgoskieMarki.pl

strefa-koloru-kasia-puchowska2Pomysł na Strefę koloru powstał dzięki kreatywnej osobowości, pasji do tworzenia nietuzinkowych oraz niepowtarzalnych prac. Jest to malarstwo abstrakcyjne, na płótnie o różnych formatach. Liczy się przede wszystkim harmonia i niepowtarzalność.

Jak wspomina Pani Kasia Puchowska – właścicielka Strefy koloru, początkowe projekty były bardzo spontaniczne, były przelaniem na płótno własnego pomysłu. Takie obrazy tworzą teraz bazę gotowych prac. Pierwszym dużym projektem było indywidualne zamówienie klienta, dopasowanie się do jego preferencji i wymagań.

Strefa-Koloru-Bydgoszcz-3Bardzo ważnym punktem rozwoju jest udział w targach tematycznych, docieranie do jak największej ilości odbiorców, ale przede wszystkim indywidualny, bezpośredni kontakt z klientem. Jak mówi Pani Kasia, najtrudniejsze jest przełamanie stereotypu, że sztuka nie jest dla każdego:

”Nie zgadzamy się z tym, że obrazy mogą wisieć tylko na ścianie wystawnego apartamentu czy willi. Chcemy docierać do osób, które po prostu chcą mieć coś ładnego i wyjątkowego na swojej ścianie”.

Strefa-Koloru-Bydgoszcz-7Bydgoska Strefa koloru zajmuje się tworzeniem obrazów abstrakcyjnych na płótnie w rozmaitych formatach. Realizowane są zamówienia indywidualne, szczegółowo dopasowane do preferencji klientów. Najważniejsza jest gra barw, harmonia kolorów i niepowtarzalność prac. Na bieżąco wzbogacana jest także oferta gotowych obrazów, które powstają według oryginalnych pomysłów. Są to obrazy abstrakcyjne w mniejszych oraz większych formatach malowane własnoręcznie farbami akrylowymi na płótnie. Ostatnio są też tworzone wzory na ubrania i dodatki oraz akcesoria domowe.

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.strefa-koloru.pl


Facebook Icon