BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Akademia Biznesu AIP Bydgoszcz

sie 27, 2015 dodane przez BydgoskieMarki.pl

Akademia Biznesu AIP BydgoszczW dniach 08-10 września 2015 r. Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości w Bydgoszczy we współpracy z BARR, organizują „Akademie Biznesu AIP Bydgoszcz”. Akademia Biznesu AIP jest skierowana na młodych startupowców oraz osoby, które dopiero myślą o założeniu swojego biznesu.

Celem Akademii jest promowanie idei przedsiębiorczości wśród mieszkańców, zachęcenie do założenia własnego biznesu oraz edukowanie młodych przedsiębiorców przez zaproszonych ekspertów. Akademia jest podzielona na trzy części. W dniu pierwszym zatytułowanym „Przekuj pasję w biznes” będą mieli wystąpienia: -Michał Wojtyna – „Od idei do biznesu. Jak zweryfikowaliśmy nasz pomysł na startup.”, -Marzena Cholerzyńska – „Odkryj w sobie potencjał na otwarcie firmy”.

Dzień drugi, „Inspiruj się od najlepszych – im się udało”. Katarzyna Wardzała oraz Rafał Bełka będą mówić o możliwościach, pułapkach oraz zagrożeniach wynikających z prowadzenia własnego biznesu i dlaczego warto odważyć się na założenie firmy.

W dniu trzecim, „Kontroluj swój portfel. Czyli pomysł chłonny na środki”, wystąpienia będą mieli:

– Joanna Poziemska – „Świetny pomysł kontra brak kapitału – jak najlepiej sfinansować swoje przedsięwzięcie?”

– Wojciech Świtała – „Zarządzanie swoimi finansami. Kiedy oszczędzać, kiedy inwestować.”

Akademia Biznesu AIP Bydgoszcz2

Akademia Biznesu AIP Bydgoszcz w ramach Szkoły Biznesu BARR będzie odbywać się w godzinach 17-20 przy ulicy Mennica 6 w Bydgoszczy. Wstęp na Akademię jest bezpłatny i dla wszystkich chętnych. Obowiązują zapisy, istnieje możliwość zapisania się na poszczególny dzień.

Wydarzenie można śledzić: https://www.facebook.com/events/1624311694496934/

Wszelkich informacji udzielają: Karolina Nowakowska – karolina.nowakowska@inkubatory.pl oraz Paweł Tomaszewski – pawel.tomaszewski@inkubatory.pl https://www.facebook.com/aipBydgoszcz


Facebook Icon