BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Geek Girls Carrots już w najbliższą środę!

wrz 14, 2015 dodane przez BydgoskieMarki.pl

geek girls carrotsUwolnione WiFi dla każdego? Ubrania, zabawki a nawet części ciała drukowane w domu? Sprawdzimy czy to możliwe. Dowiemy się też jak pasję do tradycyjnego zajęcia przekuć w nowoczesny i innowacyjny biznes.

Kobiety kochające nowe technologie – Geek Girls Carrots, zwane Karotkami, ponownie spotkają się aby poszerzać swoją wiedzę o nowych technologiach, wymieniać doświadczeniami i nawiązywać nowe kontakty. Jest to globalna organizacja, która 4 lata temu powstała w Polsce, obecnie działa w 27 miastach, 10 krajach, na 4 kontynentach.

Na najbliższym spotkaniu – 16 września o 18.00 – Agata Jędraszczak, autorka bloga kuchniaagaty.pl podpowie jak sprofesjonalizować swojego bloga, Wally Wójcicki o możliwościach nieograniczonego bezprzewodowego dostępu do Internetu, a Joanna Jadachowska o druku 3D.

Nie zabraknie też okazji do networkingu, będzie można spokojnie porozmawiać przy kawie i marchewkach, lepiej się poznać, nawiązać nowe relacje.

W swoje gościnne progi Karotki tradycyjnie przyjmie ECD Consilis mieszczące się przy ul. Kościuszki 27B/8.

Szczegółowe informacje: Joanna Poziemska | Lokalna Organizatorka Geek Girls Carrots tel. 606 293 573 |  Wstęp wolny, bilety do pobrania z ggcbydgoszcz11.evenea.pl

Facebook Icon