BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Nowa Retrościana w sercu Bydgoszczy

wrz 19, 2015 dodane przez BydgoskieMarki.pl

kamienica-bydgoszcz-retroscianaŹródło zdjęcia: firtelbydgoski.blogspot.com

Nowa reklama w stylu retro powstanie na tylnej ścianie kamienicy mieszczącej się przy Starym Rynku 15-21. Tej samej w oknie której witał się z Bydgoszczanami podczas spektaklu świetlno-muzycznego Pan Twardowski.

W kamienicy pod numerem 19 czynna była gospoda „Pod Zgorzelcem” związana legendą z Mistrzem Twardowskim, który w tej kamienicy mieszkał przez cztery miesiące w roku 1560. Przed wojną działał tam Dom Towarowy Braci Mateckich. W czasie wojny kamienice pod numerami 15-21 zostały zburzone, po wojnie odbudowane tworząc jednolity stylowo narożnik. W czasach współczesnych działały tu księgarnie.

retrosciana-3Ściana widoczna będzie od ulicy Krętej, sąsiaduje ze słynnymi bydgoskimi kwiaciarkami oraz od ulicy Podwale. Będzie znakomicie widoczna dla bywalców tamtejszych klubów. W sąsiedztwie znajduje się również otwarta po pięćdziesięciu latach ulica Jatki, tętniąca życiem tamtejszych restauracji.

retrosciana-2Powierzchnia reklamowa ma około 40m2. Tradycyjnie jest to miejsce wolne od reklam bannerowych. Reklama będzie naniesiona bezpośrednio na elewację budynku. Właściciele Retrościany zapewniają, że reklama wkomponowana będzie w otoczenie z zachowaniem szacunku do miejsca w którym się znajduje. Wszak to bydgoska Starówka.

Jeśli chcesz aby reklama Twojej firmy znalazła się w tym miejscu napisz na: retrosciana.pl@gmail.com. Zespół Retrościany zajmuje się zdobywaniem wszelkich pozwoleń na wykonanie reklamy od miejskich urzędników, projektem oraz wykonaniem reklamy. Kompleksowo!

 


Facebook Icon