BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

QUELTA DREAM – okna z krytymi zawiasami!

Wrz 22, 2015 dodane przez BydgoskieMarki

quelta-dreamCoraz więcej osób poszukuje okien, które będą nie tylko funkcjonalne, ale także estetyczne. Okna QUELTA DREAM proponowane przez Solecką Fabrykę Okien Sożal to doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na pięknym wyglądzie stolarki.

Okucia w tego typu oknach są całkowicie niewidoczne. Dzięki temu zawiasy ani osłonki nie wpływają negatywnie na wygląd okien. Zostaje również wyeliminowany problem niszczejących osłonek, które po czasie nie są już tak estetyczne jak w dniu zakupu.

Kryte zawiasy mają więcej zalet. Inwestorzy coraz częściej wymagają dużych przeszkleń. Niewidoczne okucia Roto NT Designo stosowane w oknach QUELTA DREAM doskonale nadają się do większych gabarytów okien. Są w stanie udźwignąć skrzydło ważące nawet 150 kg.

Roto NT Designo możemy stosować do okien rozwiernych oraz rozwierno–uchylnych, jednoskrzydłowych, dwuskrzydłowych , a od niedawna nawet do trzyskrzydłowych z ruchomym słupkiem. Otwieranie okien jest jednak ograniczone do kąta 100 stopni.

Solecka Fabryka Okien SożalNiewidoczna strona zawiasowa to jednak niejedyny atut okien QUELTA DREAM. To produkt energooszczędny. W standardzie otrzymujemy pakiet trzyszybowy o przenikalności U=”0,5” z ciepłą ramką oraz dodatkową czwartą uszczelką. Przenikalność cieplna całego okna wynosi Uw = „0,7 Wszystkie te elementy tworzą doskonałą całość, dzięki czemu okna QUELTA DREAM stają się idealnym rozwiązaniem dla bardzo wymagających inwestorów.

Specyfikacja okien QUELTA DREAM

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Facebook Icon