BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Wypijmy za błędy – spotkanie z Marcinem Osmanem

wrz 24, 2015 dodane przez BydgoskieMarki.pl

WYPIJMY ZA BŁĘDY7 października 2015 roku w Akademickiej Przestrzeni Kulturalnej WSG o godzinie 18:00, odbędzie się spotkanie z Marcinem Osmanem, organizowane przez AIP Bydgoszcz. Matką każdego sukcesu jest porażka – zaproszony gość – Marcin Osman opowie o tym jakie popełnił błędy i jak przekuć potknięcia w sukces.

Ideą spotkania nie jest gloryfikowanie porażki w biznesie, lecz stworzenie społeczności biznesowej, która potrafi wyciągnąć wnioski z popełnianych błędów. Niepowodzenia są nieuniknione dlatego umiejętne wykorzystanie ich na swoją korzyść należy wprowadzić jako element swojej strategii biznesowej i innowacyjności.

Marcin Osman specjalizuje się w szkoleniach biznesowych, ukierunkowanych na osiąganie przez uczestników konkretnych celów. Kieruje się zasadą zero teorii, sto procent praktyki. Jako przedsiębiorca i trener rozwiązuje problemy i wyzwania biznesowe, które wymagają szybkiego i niestandardowego działania. Zaangażowany w wiele projektów na terenie Polski i Europy. Zdobywca wielu nagród min. zwycięzca 2013 „Młodzi Innowacyjni” Krajowej Izby Gospodarczej i Idea Banku. Współpracował z takimi markami jak ING Bank, Allegro, Orange, Deutsche Bank. Współtwórca pierwszej w Europie konferencji poświęconej porażce w biznesie „Fail Way”. Spotkanie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich.

Zapisy: pawel.tomaszewski@inkubatory.pl, karolina.nowakowska@inkubatory.pl Link do wydarzenia: www.facebook.com/events/661872913948098/ Wszelkich informacji udzielają Paweł Tomaszewski i Karolina Nowakowska.

Facebook Icon