BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

BEDS.pl – bydgoskie łóżka z litego drewna!

wrz 30, 2015 dodane przez BydgoskieMarki.pl

BEDSMeble wykonane z litego drewna zachwycają. Dzięki firmom, które je tworzą możemy odkrywać zalety naturalnego surowca. Jeśli w parze z tym idzie ponad 25-letnie doświadczenie, to jako klienci możemy mieć pewność, że sprzedawane wyroby są doskonałe w każdym calu. Prezentujemy sylwetkę firmy STWD Roman Bilecki, właściciela marki BEDS.pl, producenta mebli sypialnianych z litego drewna.

BEDS.pl dostarcza na rynek wyroby wyjątkowe pod względem wzornictwa i funkcjonalności. Jakość, uniwersalność, trwałość i przystępna cena, to ich główne atuty. Łóżka wykonane z litego drewna to produkt flagowy firmy. Szeroki asortyment sprawia, że klient może zaaranżować swoje wnętrze nabywając pozostałe, uzupełniające produkty z wybranej kolekcji. Szeroka oferta wzorów, kolorów oraz gatunków drewna zaspokoi wymagania nawet najbardziej wymagającej osoby.

bit z panelem ściennymPierwsze kroki w branży sięgają roku 1987, kiedy to  założona została firma: Stolarstwo Tokarstwo w Drewnie. Wówczas firma zajmowała się produkcją wyrobów galanteryjnych, toczonych akcesoriów meblowych oraz mebli drobnych, takich jak: gazetniki, wieszaki, kwietniki, stoliki. Kolejnym etapem była współpraca z Bydgoskimi Fabrykami Mebli, która trwała całą dekadę. Dla nich produkowano podzespoły meblowe i gotowe wyroby, półfabrykaty frontowe (ramy, drzwi, czoła szuflad), płyty wierzchnie, cokoły, wieńce, pilastry, olistwowania ozdobne i technologiczne oraz stoliki okolicznościowe. Warto też podkreślić, że od początku była to firma rodzinna. Specjalistyczne wykształcenie i zaangażowanie każdego z członków rodziny budowało zaufanie wewnętrzne, a więc siłę firmy w najważniejszych aspektach jej działania.

Od 2005 roku firma jest także właścicielem sklepu internetowego BEDS.pl. Klienci kupują wyroby za pośrednictwem sieci. To zobowiązuje właścicieli do sprostania wszelkim wymaganiom oraz podtrzymania zaufania, jakim zostali obdarzeni przez kupujących.

„Pod pojęciem meble idealne klient często rozumie meble nowoczesne, ale też nawiązujące do mebli tradycyjnych, o zaskakującym wzornictwie, ale jednocześnie praktyczne, o smukłej i delikatnej linii, ale mocne i trwałe, niedrogie, ale jednocześnie wykonane z materiałów ekologicznych. Przy tak sprecyzowanych oczekiwaniach, klient wybierając meble z naszej oferty unika dyskomfortu podyktowanego kompromisem. Tak, to właśnie u nas klient zakupi meble idealne.”

„ Jeśli mówić o największych sukcesach to raczej są one przed nami. Nie poruszamy się w próżni, co oznacza, że zależymy od wielu zdarzeń i czynników zewnętrznych.” Niewątpliwie pierwszym znaczącym krokiem w historii firmy było podjęcie w roku 2001 własnej, niezależnej działalności. Innym ważnym wydarzeniem było skorzystanie z jednego z programów unijnych. Wykorzystując środki pomocowe podniesiono na wyższy poziom działania produkcyjne oraz logistyczne.

styl prowansalski - PARISFirma osiąga sukcesy. Zdobywa laury w dziedzinie meblarstwa. Tytuły: Diament Meblarstwa, Dobry Design czy Dobry Wzór potwierdzają doskonałość wyrobów. Jednak największą nagrodą jest zapewne zadowolenie klientów. Nie chodzi tu jednak wyłącznie o zadowolenie klienta z zakupionego towaru. Otóż zakup mebla to proces złożony, który nigdy nie następuje w jednej chwili, natychmiast. Klient musi ustalić masę szczegółów zanim podejmie decyzję o zakupie. Nawet jeśli szczegółową informację zapewniają zdjęcia, filmy, rysunki, instrukcje, opisy techniczne umieszczone na stronie internetowej, to bez kontaktu osobistego lub przynajmniej telefonicznego klient najczęściej nie podejmuje decyzji o zakupie.

„ Plany na najbliższą przyszłość to przede wszystkim rozwój. Nie stoimy w miejscu, idziemy do przodu umacniając swoją pozycję na rynku.”

www.beds.pl


Facebook Icon