BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Dowiedz się jak pozyskać kapitał na sfinansowanie swojej działalności!

paź 9, 2015 dodane przez BydgoskieMarki.pl

edc-1024x536Brak środków finansowych to najczęstszy problem przy zakładaniu czy prowadzeniu firmy. Dobre pomysły trafiają do szuflady, ponieważ ich autorzy nie wiedzą skąd pozyskać finansowanie. A możliwości jest wiele, dlatego warto je poznać. Specjaliści z zakresu finansów podpowiedzą jak pozyskać kapitał na sfinansowanie swojej działalności gospodarczej.

Na październikowym spotkaniu w ramach cyklu StartUp Cafe o źródłach finansowania opowiedzą: Magdalena Taczyńska – bankowiec i finansista z wieloletnim doświadczeniem, Paweł Biały – autor i manager wielu projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej i mikroprzedsiębiorca oraz Łukasz Ozimek – dyrektor jednego z najprężniej działających w regionie akceleratorów przedsiębiorczości.

Łukasz OzimekStartUp Cafe to comiesięczne spotkania, na których młodzi (duchem, niekoniecznie wiekiem) przedsiębiorcy i kandydaci na przedsiębiorców spotykają się, aby rozmawiać o ważnych dla siebie sprawach, wymieniać się doświadczeniami, zdobywać potrzebną wiedzę. Przyświeca im motto: „Zamień kubek kawy na kontakt ciekawy!”

Spotkania odbywają się w każdy 2. wtorek miesiąca o 18.00 w siedzibie ECD Consilis przy ul. Kościuszki 27B/8. Są bezpłatne, wystarczy pobrać bilet: www.suc6.evenea.pl

Facebook Icon