BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Uśmiechnięta Bydgoszcz przed kamerą, czyli PROJECT SMILE od Black Fish Young!

paź 27, 2015 dodane przez BydgoskieMarki.pl

project smile blackfish youngCzy Wy również odczuwacie ten pozytywny przypływ emocji gdy ktoś nieznajomy tak po prostu się do Was uśmiechnie? Jednym prostym gestem jesteśmy w stanie zmienić wtedy tak wiele. Co w przypadku gdy zaangażujemy w ten projekt… całą Bydgoszcz?

Ekipa Blackfish Young zaprasza na filmowy projekt społeczny dla mieszkańców Bydgoszczy – PROJEKT SMILE.„Chcemy pokazać prosty gest jakim jest uśmiech. Jeśli chciałbyś wystąpić przed kamerą i masz chęć aby się do nas szeroko uśmiechnąć, to czekamy właśnie na Ciebie!”
34Pomysłodawcą projektu jest Łukasz Wiśniewski. Twórca, zafascynowany projektami społecznymi, których jak twierdzi w Bydgoszczy jest nadal bardzo mało. Ekipa Blackfish Young to siedmioosobowa grupa młodzieży (Ewa Skonieczna, Natalia Strzelewicz, Szymon Urbański, Łukasz Wiśniewski, Gracjan Trawiński, Dawid Butrykowski, Bartłomiej Olszanowski), która działa pod skrzydłami Blackfish Studio. To młodzi ludzie zafascynowani światem filmu, którzy pragną uczyć się oraz podejmować coraz to nowe wyzwania.

★ Kiedy? 8 listopada 2015 Od godziny 11:00 ★ Gdzie? Blackfish Studio, Kosciuszki 27b 85-079 Bydgoszcz ★ Kontakt: blackfish.young@gmail.com ★ Link do wydarzenia: www.facebook.com/events/870340136378761/

Facebook Icon