BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Okna w 7 dni od Soleckiej Fabryki Okien Sożal

Lis 2, 2015 dodane przez BydgoskieMarki

oknaw7dni-2Solecka Fabryka Okien Sożal dla swoich klientów zorganizowała atrakcyjna promocję na okna z pvc. Do końca roku klienci SFO Sożal będą mogli zakupić okna wraz z montażem w 7 dni roboczych.

Promocja dotyczy okien QUELTA SMART (5 komorowe okna bezołowiowe) w kolorze białym. Listopad to miesiąc remontów oraz zamykania inwestycji przed zimą. Z uwagi na coraz niższe temperatury znaczący staje się termin wykonywanych usług dla inwestorów.

Okna w 7 dni - Solecka FabrTo już 3 edycja autorskiej promocji SFO Sożal. „Okna w 7 dni” pierwszy raz pojawiły się w połowie 2013 roku i również dotyczyły okien 5 komorowych. Autorska marka okien – QUELTA oraz duże moce produkcyjne stwarzają możliwości dopasowania się do aktualnych potrzeb klientów. „Okna w 7 dni” dotyczy okien o wymiarach niestandardowych co czyni ofertę unikalną w skali kraju.

Solecka Fabryka Okien Sożal poza oknami objętymi promocją zajmuje się przede wszystkim produkcja wysokiej jakości okien energooszczędnych. Okna QUELTA Crown w 2014 roku zostały wybrane najlepszym produktem w plebiscycie organizowanym przez Gazetę Pomorską – „Nasze Dobre z Kujaw i Pomorza 2014!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Facebook Icon