BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

„Po Bydgosku”- czyli jak zacząć przygodę z blogiem!

lis 2, 2015 dodane przez BydgoskieMarki.pl

po-bydgoskuChcecie prowadzić bloga, a nie macie na niego pomysłu? A może nie wiecie jak zacząć? Przemek odpowie wam na wszystkie pytania i wątpliwości.

Wielu z was chciałoby prowadzić własny blog i to najlepiej taki, który przyciągnie szerokie grono odbiorców. Jak zacząć? Na to Pytanie odpowie nam Przemysław Majkowski, który od czerwca zeszłego roku prowadzi bloga Po Bydgosku (.pl), cieszącego się sporą popularnością. Ale to nie jedyny temat jaki poruszymy. Dowiemy się również dlaczego nasz prelegent zdecydował się na taką właśnie tematykę. Jak to się dzieje, że nasze miasto stało się czymś, o czym można nieskończenie wiele pisać i zadziwiać mieszkańców?

Przemysław Majkowski – Urodził się na Kujawach i niemal całe swoje życie mieszkał w Bydgoszczy. Tutaj, w mieście nad Brdą, kończył szkoły, tu znalazł miłość swojego życia i to tutaj właśnie chce spędzić swoją przyszłość. Z zawodu jest inżynierem projektowania systemów logistycznych, ale z zamiłowania siedzi w nim przede wszystkim społecznik bez reszty zakochany w Bydgoszczy.

Współorganizatorem wydarzenia, organizowanego w ramach comiesięcznego cyklu Forum Wyjątkowości jest Fundacja Edukacyjna Rozmaici. W każdy 1. czwartek miesiąca o godz. 18.00 Wyjątkowi Ludzie prezentują swoje Wyjątkowe Pasje w klimatycznych, pofabrycznych wnętrzach należących do ECD Consilis (ul. Kościuszki 27B/8).

Wstęp bezpłatny: www.12forumwyjatkowosci.evenea.pl | Szczegółowe informacje: Natalia Hałas rozmaici@gmail.com | tel. 52 321 13 77

 

 


Facebook Icon