BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Kramberry vol.5 już w sobotę!

lis 3, 2015 dodane przez BydgoskieMarki.pl

kramberry coverZ roku na rok stawiamy sobie coraz wyższe cele i wyzwania, dlatego śmiało możemy powiedzieć, że stajemy się festiwalem. Piątą edycję zapowiadały dwa wydarzenia: przegląd filmów o tematyce modowej oraz wystawa zdjęć, do której zaprosiliśmy czołowych bydgoskich fotografów.

Kramberry to festiwal pełen świeżych trendów i unikatowych projektów. Na event składa się kilka elementów: targi, warsztaty dla dzieci i dorosłych oraz wystawa z cyklu Re:format.

Na wystawie, która odbędzie się w Landschafcie, swoją twórczość zaprezentuje znany i ceniony artysta z Warszawy, Grzegorz Piwnicki aka Forin – autor ponad 100 najważniejszych okładek polskiego hip-hopu. Forin poprowadzi również warsztaty, na których uczestnicy zaprojektują swój własny egzemplarz opakowania CD i poznają wszystkie etapy powstawania okładki – od szkicu, poprzez techniki składu, aż po publikację.
KRAMBERRY plakat v1W tym roku po raz pierwszy odbędą się również warsztaty dla dzieci, które poprowadzi ilustratorka Agata Polasik, na co dzień pracująca w warszawskim studio Super Super. Dzieciaki dowiedzą się czym jest projektowanie oraz postawią pierwsze kroki na ścieżce budowania swojej tożsamości artystycznej. Nie zabraknie oczywiście: muzyki z vinyla, lokalnych przysmaków, świeżo palonej kawy, zimnych napoi, będą leżaki, hamaki i wszystko, co sprawi, że listopadowa aura nie będzie Wam straszna! Wisienką na torcie piątej edycji będzie after, który wraca do Mózgu. Zagrają dla nas goście z Warszawy czyli Sonar Soul i 65,5 Minut Projekt!

Miejsce: Dom Mody Drukarnia, sobota, 7 listopada 2015. Od godziny 12:00 do 18:00. Bilety dostępne są pod adresem: www.kramberry.pl | Wydarzenie na Facebooku: Kramberry vol.5


Facebook Icon