BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Geek Girls Carrots Bydgoszcz – #13

lis 17, 2015 dodane przez BydgoskieMarki.pl

geek-girls-carrotsWszyscy umiemy czytać, ale czy na pewno wiemy jak czytać Internet? Na najbliższym spotkaniu długo wyczekiwana prelekcja Artura Jabłońskiego, który opowie nam jak to robić. Artur zajmuje się szeroko pojętym marketingiem oraz prowadzi bloga: arturjablonskicom.

artur jabłońskiCzeka nas również spora garść praktycznej wiedzy od Wioli Ziemblińskiej – specjalistki od mediów społecznościowych, która opowie jak samodzielnie nauczyć się programowania oraz pokaże gdzie tej wiedzy szukać.

Zapraszamy na 13 spotkanie Geek Girls Carrots – kobiet kochających nowe technologie, które odbędzie się 18 listopada o 18.00, tradycyjnie w gościnnych progach ECD Consilis mieszczącego się przy ul. Kościuszki 27B/8. Nie zabraknie też okazji do networkingu, będzie można spokojnie porozmawiać przy kawie i marchewkach, lepiej się poznać, nawiązać nowe relacje.

Bezpłatne zapisy: www.facebook.com/events/833140546798544 | Szczegółowe informacje: Anna Trybuszewska, Lokalna Organizatorka Geek Girls Carrots – tel. 664 432 330

Facebook Icon