BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Nigdy nie przestawaj marzyć! XIV Forum Wyjątkowości

sty 7, 2016 dodane przez BydgoskieMarki.pl

neverstopNowy Rok to czas marzeń i postanowień. Zbyt często niespełnionych, porzuconych, zaniechanych. Czy jest szansa, żeby to zmienić? Jak to robić, żeby spełniać marzenia i dotrzymywać postanowień?

Never stop dreaming to temat najbliższego Forum Wyjątkowości – comiesięcznych spotkań dla Wyjątkowych Ludzi: aktywnych, działających społecznie, przedsiębiorczych. Dla wszystkich, którzy chcą się rozwijać, iść do przodu. Dla wszystkich, którzy mają marzenia.

Marzenia są takie przyjemne, roztaczają cudowne wizje, wprawiają w świetny nastrój. A potem trzeba wyjść ze swojej strefy komfortu i zacząć je realizować. Jak? Pomoże w tym Joanna Rutecka – marzycielka, ale również realizatorka marzeń, właścicielka firmy „Pasja i Inspiracja”, pomysłodawczyni i organizatorka Torunia z Pasją, współorganizatorka spotkań „Siła kobiet”. Pasjonatka psychologii pozytywnej, niestrudzona propagatorka życia pełnego pasji, które wyzwala kreatywność i gwarantuje sukces. Prywatnie mama 7-miesięcznego Leona
Marzenia czasem stają się dobrym postanowieniem. Pełni zapału, chęci, szczególnie przy ważnych okazjach – jak urodziny czy Nowy Rok, robimy postanowienia! Małe i duże, łatwe i trudne. Ale z dotrzymywaniem postanowień… Jest już dużo gorzej. Ekspert w tej dziedzinie, dietetyczka, założycielka grupy wsparcia dla puszystych pań Papilio VitaAleksandra Zawołańska, podpowie jak to zrobić, żeby się nie poddawać, jak osiągnąć sukces i swoje postanowienia zrealizować. Na skuteczność swoich metod ma wiele kilogramów dowodów.

Spotkanie, którego organizatorem jest Fundacja Edukacyjna Rozmaici, odbędzie się 07.01.2015 o godz. 18.00 w klimatycznych, pofabrycznych wnętrzach należących do ECD Consilis (ul. Kościuszki 27B/8-wjazd od ul Pomorskiej 86a). Aby zapisać się na wydarzenie można pobrać bilet ze strony 14forum.evenea.pl lub wysłać maila na adres rozmaici@gmail.com. Opłata, w ramach której każdemu uczestnikowi przysługuje kawa/herbata i przekąska, wynosi 10zł. Aktualności: www.facebook.com/events/186463715038808 blog.rozmaici.org

Facebook Icon