BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Crowdfunding czyli największa społeczna rewolucja naszych czasów

sty 11, 2016 dodane przez BydgoskieMarki.pl

startup#9v2Przy zakładaniu firmy czy realizacji nowych przedsięwzięć najczęstszym problemem jest brak środków finansowych. Świetne pomysły trafiają do szuflad, ponieważ ich autorzy nie mają pieniędzy na ich sfinansowanie i nie wiedzą jak je pozyskać.

W ramach cyklu StartUp Cafe, omawiane już były bardziej tradycyjne sposoby jak kredyt bankowy, inwestor czy dotacja unijna. Ale to nie wszystkie możliwości.

Na najbliższym spotkaniu Jakub Sobczak, założyciel najpopularniejszej w Polsce platformy finansowania społecznościowego, opowie o największej społecznej rewolucji naszych czasów – crowdfundingu. Jak sama nazwa wskazuje jest to wspólne finansowanie ciekawych, ważnych przedsięwzięć.

Dzięki PolakPotrafi.pl udało się pozytywnie sfinansować już prawie 1000 projektów, na których realizację przekazano ponad 10,5 mln złotych. Dlaczego ludzie to robią? Jak ich przekonać, żeby sfinansowali właśnie nasz pomysł? Na te i inne pytania będzie można uzyskać odpowiedzi z pierwszej ręki, od pomysłodawcy i założyciela platformy, który specjalnie przyjedzie do Bydgoszczy na to spotkanie.

Spotkanie odbędzie się 12.01.2016 o godz. 18.00, w klimatycznych wnętrzach ECD Consilis (wjazd od ul. Pomorskiej 86a). Aby zapisać się na wydarzenie można pobrać bilet ze strony suc9.evenea.pl lub wysłać maila na adres fabryka@consilis.pl. Opłata, w ramach której każdemu uczestnikowi przysługuje kawa/herbata i przekąska, wynosi 10zł.

Facebook Icon