BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

TEDxBydgoszczSalon już 5 lutego w gmachu Wyższej Szkoły Bankowej!

sty 22, 2016 dodane przez BydgoskieMarki.pl

tedx bydgoszczPo naszym dużym evencie jakim jest TEDxBydgoszcz, serdecznie zapraszamy już po raz trzeci na TEDxBydgoszczSalon do gmachu WSB w Bydgoszczy. Naszą inwitację zaczniemy niebanalnie od słów…dawno…dawno…temu… gdy nasz świat dawał nieskończenie wiele możliwości, człowiek pierwotny dokonał ważnego wyboru, który zaważył na losie naszego gatunku. Podjął ryzyko nowych wyzwań, których konsekwencją stał się permanentny rozwój. Gdyby nie jego odwaga czy może konieczność, z pewnością jako ludzkość nie bylibyśmy w miejscu, w którym obecnie się znajdujemy.

Z natury jesteśmy odkrywcami. Eksplorujemy naszą planetę, zapuszczamy się do wnętrza naszego organizmu. Uczymy się i zmieniamy otaczający nas świat, a przede wszystkim zmieniamy siebie. Mówią, że nie ma nic bardziej stałego w naszym życiu jak właśnie zmiana.

Be the change” czyli „Być zmianą” – pod takim właśnie hasłem, 5 lutego 2016r. w gmachu Wyższej Szkoły Bankowej w Bydgoszczy, odbędzie się kolejna edycja TEDxBydgoszczSalon. Prelegentami w tej edycji wydarzenia będą: Angelika Chrapkiewicz-Gądek, Bartosz Apanasiewicz, Łukasz Olek, Wojciech Łopaciński.

Czym jest TEDx?

tedex bydgoszczTED, to organizacja wspierająca i popularyzująca nowe idee techniczne, naukowe, ekonomiczne i społeczne. TED to instytucja działająca od ponad 30 lat. Jej działalność rozpoczęła czterodniowa konferencja w Kalifornii. Od tego czasu TED rozwinął się tak bardzo, że ideę TED wspierają ludzie na całym świecie. Konferencje TED (Technology, Entertainment, Design) są jednymi z najbardziej prestiżowych na świecie. Ich zadaniem jest propagowanie idei wartych rozpowszechniania – prezentowanie pomysłów, które w znaczący sposób mogą przyczynić się do zmiany naszych postaw, zachowań czy rozwiązywania problemów – zarówno globalnych, jak i tych w naszym bezpośrednim otoczeniu. Co roku na konferencję TED zapraszani są czołowi liderzy, naukowcy, ekonomiści i ludzie którzy chcą podzielić się nowymi ideami zmieniającymi nasze poglądy, przedstawiają innowacyjne pomysły wprowadzające nas w nowe czasy.

tedxbydgoszcz2TEDxBydgoszcz to organizacja złożona z wolontariuszy z naszego miasta, którzy zapraszają wszystkich prelegentów i własnymi siłami przygotowują całą konferencję.


Facebook Icon