BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

StartUp Cafe #10 Bezpłatne porady ekspertów

lut 9, 2016 dodane przez BydgoskieMarki.pl

konsultacjeWiedza to jedna z najlepszych form inwestycji. Dostęp do informacji nawet tych specjalistycznych jest dzisiaj ogólnodostępny, dzięki chociażby internetowi. Od czego jednak może zacząć młody przedsiębiorca, który swą wiedzę chce usystematyzować?

Z pomocą przychodzą spotkania organizowane w siedzibie EDC Consilis w ramach StartUp Cafe. Korzystanie z porad ekspertów jest darmowe. Kogo możemy spotkać i czego dowiedzieć się na tego typu wydarzeniu?

Finansowanie przedsiębiorstwa – Joanna Poziemska
Doktorantka UKW na kierunku pedagogika, właściciel firmy ECD Consilis, z wykształcenia finansista, z zamiłowania statystyk, trener i coach z pasją przekazywania wiedzy i umiejętności. Łączy wiele dziedzin w jedną misję aby swoim entuzjazmem i pozytywną energią zarażać innych. Zapalony nurek i miłośniczka Joanny Chmielewskiej. Przemierza życie i świat w poszukiwaniu najlepszej kawy i wina. Prywatnie dumna mama dwóch nastolatek!

Księgowość – Jolanta Kobierowska
Od 14 lat pasjonuje mnie świat podatków, rachunkowości . Od 4 lat realizuje własny projekt – Kancelarię Rachunkową. Pomagam wraz z Zespołem, rozwiązywać problemy księgowe i podatkowe – te małe i duże. Kancelaria obsługuje firmy mikro oraz bardzo duże firmy, których Sprawozdanie Finansowe podlega badaniu przez Biegłego Rewidenta. Liczba Klientów ciągle się poszerza. Staramy się zrozumieć potrzeby. Doradzamy, wskazujemy drogi optymalizacji.

Rozwój osobisty – Dorota Skublicka-Michalska
Coach i trenerka rozwoju osobistego wypełniona wiarą w to, że każdy z nas ma w sobie ogromną siłę oraz mnóstwo kompetencji i możliwości. Swoją ofertę kieruje głównie (choć nie wyłącznie) do mam, które próbują znaleźć równowagę między życiem prywatnym a zawodowym.
Pomaga również w wielu innych sytuacjach życiowych, które dla nas wydają się ciężkie i trudne, a dla niej są świetnym czasem na zmiany!

Social Media – Tomasz Hejankowski
Właściciel bydgoskiej agencji interaktywnej Social Room. Magister Dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego. Prelegent minionego Festiwalu Przedsiębiorczości BOSS. Fan kreatywnego myślenia i niestandardowych rozwiązań.

Prawo – Tomasz Gaweł
Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
Praktyki zawodowe odbywał w kilku kancelariach prawnych w Krakowie oraz Bydgoszczy, zaś własną działalność gospodarczą (pierwotnie poza prawniczą) rozpoczął w wieku 18 lat

Redukcja kosztów – Paweł Jędrzejewski
Jest Dyrektorem Regionu w firmie Profit Plus Sp. z o.o. oraz prezesem klubu Bydgoszcz Toastmasters Professionals. Kieruje się mottem „Facta, non verba” – „Czyny, nie słowa”. Cechuje go pozytywne nastawienie do życia i determinacja w dążeniu do celu. Swoją postawą i tym co mówi motywuje innych do działania. Jest realistą wierzącym w siłę marzeń!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na darmowe konsultacje biznesowe do siedziby EDC Consilis. Informacje udzielane są pod adresem mailowym: fabryka@consilis.pl | link do wydarzenia: www.facebook.com/events/1014781135244692/

Facebook Icon