BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Bydgoska Strefa Oklejania Aut Wrap-Zone

lut 23, 2016 dodane przez BydgoskieMarki.pl

corvettaJeśli znudził Ci się Twój samochód, nie koniecznie musisz od razu go zmieniać. Można zmienić całkowicie wygląd auta zmieniając tylko jego kolor. Zmiana koloru samochodu z reguły kojarzy się wszystkim z lakierowaniem. Taki zabieg jest czasochłonny, drogi i nieodwracalny i najczęściej wiąże się z naprawą samochodów powypadkowych. Jednak istnieje inny sposób na całkowitą zmianę wyglądu samochodu bez lakierowania i co najważniejsze proces ten jest w 100% odwracalny. Po postu, możemy okleić całe auto specjalistyczną folią do zmiany koloru.

Na jednym ze szkoleń dotyczących oklejania foliami reklamowymi i nowymi formami reklamy, został przedstawiony ciekawy sposób wykorzystania folii, nie tylko jako reklama na szybach sklepowych. Zmiana koloru aut dedykowanymi foliami tak mnie zaciekawiła i utkwiła w głowie, że po długich poszukiwaniach odpowiedniego lokalu na warsztat, w końcu udało się otworzyć bydgoską Strefę Oklejania Aut Wrap-Zone.

Strefa Oklejania Aut Wrap-Zone powstała z połączenia dotychczasowego doświadczenia w pracy z foliami reklamowymi i pasji do motoryzacji. Te dwie składowe dopełnione dużą dozą precyzji i dbaniem o najmniejsze detale sprawiły iż każda realizacja jest dopracowana w 100%.

wrap-zone-bydgoszcz-realizacjeWygląd każdego auta można odmienić o 180%. Wachlarz folii do zmiany koloru jest tak duży, że każdy znajdzie coś dla siebie. Aby dodać szczypty ekstrawagancji nie musimy decydować się na jeden kolor. Najczęstszym przykładem łączenia kolorów jest biały i czarny, całe auto oklejamy na biały kolor, a dach i lusterka oklejamy na czarno. Zmiana koloru aut foliami służącymi do tego celu stopniowo staje się coraz bardziej popularne w naszym kraju. Jest to proces w 100% odwracalny, a co za tym idzie w każdej chwili możemy zerwać folię i cieszyć się oryginalnym lakierem. Często zdarza się, że klient chce odmienić wygląd auta ale sam nie wie jaki chciałby osiągnąć efekt końcowy. W takiej sytuacji zapraszamy go na oględziny auta i dostępnych kolorów i wspólnie z klientem próbujemy stworzyć nowy styl pasujący do właściciela – mówi Rafał Dembiński, właściciel firmy, certyfikowany aplikator folii samochodowych.

wrap-zone-bydgoszcz-realizacje2Oklejanie samochodów to nie tyko zmiana koloru. W ofercie firmy jest również usługa zabezpieczenia lakieru specjalistyczną, bezbarwną folią zabezpieczającą przed odpryskami kamyczków, przed działaniem soli drogowej, zarysowaniami, a także wszelkimi działaniami atmosferycznymi i codziennym użytkowaniem. Zabieg takiej aplikacji polecany jest głównie do nowych aut, ale także tych których lakier jest w nienagannym stanie. Folia ochronna nie zmienia koloru auta, jest kompletnie nie widoczna na karoserii, a po jej usunięciu mamy nieskazitelny lakier taki jak przed aplikacją folii.

Firma powstała pod koniec 2014 roku i stopniowo realizuje kolejne ciekawe zlecenia na oklejanie aut. Każdy klient traktowany jest indywidualnie, dostosowujemy się do różnych potrzeb począwszy od oklejania elementów, zmiany koloru całych aut, zabezpieczenia lakieru aż po aplikację folii reklamowych np. dla firm kurierskich. Istotną informacją, o którą często pytają nasi klienci to czy dajemy gwarancję na oklejanie. Folie do oklejania aut posiadają gwarancję od 5 aż do 10 lat, a do tego dajemy również gwarancję na samą usługę oklejenia – podkreśla właściciel firmy.


Facebook Icon