BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

TARGI „OD DZIAŁKI PO DOM” oraz „INVEST-TOR” Toruń 2016

lut 24, 2016 dodane przez BydgoskieMarki.pl

plakat BUD 2016 a4 z PatronWiosna wyznacza różne cele. Dla wielu osób to idealny czas na budowę domu, zakup lub remont mieszkania. U progu sezonu budowlanego Targi Toruńskie zapraszają, na imprezę targową, która przybliży i pomoże zapoznać się z ofertą całego rynku budowlano-dewelopersko-inwestycyjnego. Każdy kto planuje w najbliższym czasie takie inwestycje powinien odwiedzić Centrum Targowe „PARK”.

Na Targach swój udział zapowiedzieli producenci i dystrybutorzy wyrobów budowlanych, materiałów wykończeniowych i wyposażenia wnętrz. Pracownie projektowe i firmy wykonawcze zaoferują usługi związane z wykończeniem, remontem, aranżacją mieszkań i domów, a także wnętrz komercyjnych. Będą pokazane projekty, meble i wysokiej jakości produkty do łazienek i kuchni oraz zabudowy wnętrz. Zaprezentowane będą nowoczesne okna i drzwi.

Na stoiskach będzie można zapoznać się z asortymentem budowlanym, profesjonalnej chemii budowlanej i zapraw klejowych. Pokazany zostanie kamień dekoracyjny i beton architektoniczny. Ponadto, zaprezentowane zostaną produkty i rozwiązania z zakresu instalacji sanitarnych, wentylacyjnych i grzewczych. Producenci pokażą nowoczesne kotły centralnego ogrzewania, transformatory i pompy ciepła oraz urządzenia rekuperacyjne i klimatyzacyjne również kominki. Jedna z firm zaprezentuje montaż kaflowej zabudowy kominka tradycyjną metodą zduńską. Będzie można dowiedzieć się także o systemach fotowoltaicznych do produkcji energii elektrycznej.

targotorunskieNowością na Targach będą systemy centralnego odkurzania, czyli odkurzacze centralne wraz z elementami instalacji, zestawy do sprzątania i myjki ciśnieniowe a także szeroka gama urządzeń do oczyszczania wody.Bogatą ofertę zaprezentują również deweloperzy którzy przygotowali ofertą mieszkań na sprzedaż, ale także na wynajem. Kilku deweloperów będzie prezentować swoje nowe inwestycje. Będzie można zapoznać się z budową nowoczesnych domów energooszczędnych i pasywnych w technologii szkieletowej a także w wersji tradycyjnej. Na Targach zaprezentują się również banki i agencje obrotu nieruchomościami.

Targi to także doskonała okazja do zapoznania się z ofertą planów inwestycyjnych dla miast, gmin i regionów. Patronat Honorowy nad Targami sprawują: Wojewoda Kujawsko-Pomorski Mikołaj Bogdanowicz, Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki oraz Prezydent Miasta Torunia Michał Zaleski. Pierwszego dnia odbędą się konferencje towarzyszące Targom:

  • „Rozwój Województwa Kujawsko-Pomorskiego Perspektywy, Szanse, Zagrożenia”, którą zorganizuje Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu w Sali AUDYTORYJNEJ na I piętrze,
  • „Oferta Inwestycyjna Miasta Inowrocławia”, którą zorganizuje Miasto Inowrocław w Sali K-1 na I piętrze,
  • „Nowoczesne Miasto – Nowoczesne Zarządzanie – Wyzwania”, którą zorganizuje Regionalne Stowarzyszenie Zawodów Nieruchomościowych w Toruniu w Sali K-1 na I piętrze.
XI Targi Budownictwa i Targi Mieszkaniowe „OD DZIAŁKI PO DOM” oraz IX Kujawsko-Pomorskie Targi Inwestycyjne „INVEST-TOR”, odbędą się w sobotę i niedzielę 5 i 6 marca w godz. od 10.00 do 17.00 w Centrum Targowym „PARK” w Toruniu przy ul. Szosa Bydgoska 3. Organizatorem Targów są Targi Toruńskie Sp. z o.o.

Facebook Icon