BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Szymon Łątkowski w Ministerstwie Śledzia i Wódki!

mar 30, 2016 dodane przez BydgoskieMarki.pl

Ministerstwo śledzia i wódki bydgoszczJuż w najbliższy czwartek (31.03) na scenie klubu Ministerstwo Śledzia i Wódki w Bydgoszczy publiczność rozgrzeje Szymon Łątkowski. Solista kabaretowy i stand-uper, który został wielokrotnie doceniony przez najpopularniejszych kabareciarzy w Polsce. Zdobył m.in. wyróżnienie na festiwalu PAKA w Krakowie w 2015 roku, nagrodę w kategorii Sztuki Sceniczne na 45. Międzynarodowym Festiwalu.

Artystycznym Fama 2015 czy GRAND PRIX podczas Festiwalu Parodii i Pastiszu PARODIOLA Olsztyn 2015. Szymon uczestniczył także w popularnych realizacjach telewizyjnych, np. Latający Klub Dwójki, Kabaretowa Noc pod Gwiazdami, Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK.

W czwartek 31 marca w „Ministerstwie” będzie można zobaczyć połączenie kabaretu i stand-upu w wykonaniu Szymona. Zapraszamy na tę ogromną dawkę uniwersalnego humoru, dla ludzi w każdym wieku. Zobaczycie sporo postaci, w które wcieli się Szymon i usłyszycie wiele zabawnych historii. Wszystko to z życia wzięte! Bo jak mówi Szymon – natchnienie jest w tym co nas otacza, a rzeczywistość sama podsuwa pomysły!

ministerstwo wódki i śledzia bydgoszczBilety do nabycia w Ministerstwie Śledzia i Wódki w Bydgoszczy- Rynek 25, (15zł)


Facebook Icon