BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

„Bydgoszcz z Pasją” – edycja druga!

kwi 7, 2016 dodane przez BydgoskieMarki.pl

Bydgoszcz-z-PasjaChcesz spróbować czegoś nowego, szukasz ciekawego hobby? Nie wiesz od czego zacząć? Dobrym pomysłem będzie odwiedzenie drugiej edycji Festiwalu „Bydgoszcz z Pasją”. Miejsca skupiającego pasjonatów, którzy dzielą się swoją wiedzą z innymi. To wielowymiarowe wydarzenie dla wszystkich poszukujących nowych doznań, ciekawej wiedzy i co najważniejsze chcących w namacalny sposób „posmakować” czegoś innego!

„Bydgoszcz z Pasją” to młodsza siostra, znanego już w regionie, festiwalu „Toruń z Pasją”, który jest organizowany od 4 lat. Pomysłodawczynią projektu jest Asia Rutecka – organizatorka Festiwalu Toruń z Pasją. W dniach 9-10 kwietnia rusza druga edycja wydarzenia organizowanego w Bydgoszczy. Organizatorami tej edycji są: ECD Consilis, Świat Bab, Dorota Skublicka-Michalska oraz Fundacja WYJŚĆ Z CIENIA.

„Bydgoszcz z Pasją” – dla kogo ta impreza?

Dla wszystkich, niezależnie od wieku, obecnych zainteresowań i pasji. Dla wszystkich otwartych na nowe doznania! Festiwal w swoisty sposób łączy pokolenia i pokazuje, że niezależnie od wieku możemy rozwijać się w rożnych kierunkach przy okazji poznając nowych znajomych.

bydgoszcz-z-pasja-foto

 

  • Dla miłośników rękodzieła – renowacja mebli oraz nadawanie nowego życia starym przedmiotom, warsztaty z ręcznego wyrobu biżuterii artystycznej, szycie oraz nauka techniki sitodruku.
  • Dzieci będą mogły wziąć udział w zajęciach sensoplastycznych i poeksperymentować z powietrzem.
  • Młodzież zapraszamy do ćwiczenia asertywności (warsztaty dla córek z mamami).
  • Wielbicieli zdrowego odżywiania, kuchni oraz wszelkich smaków zachęcamy do przyrządzenia posiłku z dzikich roślin i zakupów u lokalnych rolników na fryMARKU bydgoskim.
  • Poznamy tajniki fotografii, nauczymy się obróbki cyfrowej zdjęć i ich ciekawej prezentacji.
  • Mamy też propozycje dla osób chcących zmienić pracę, poprawić swój wizerunek, zainteresować swoimi pomysłami media czy nauczyć się publicznych wystąpień.
  • Sprawdź jak wygląda praca z coachem, zrób własną mapę marzeń, popracuj nad stanem FLOW i pozytywnym myśleniem.

Obowiązują wcześniejsze zapisy na warsztaty. Warsztaty są w cenie od 25 do 90 zł -> www.bydgoszczZpasja.pl


Facebook Icon