BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Sposoby na mniejsze podatki w firmie – StartUp Cafe #12

kwi 12, 2016 dodane przez BydgoskieMarki.pl

Jędrzejewski PawełPodobno podatki są tak samo pewne jak śmierć. Tymczasem okazuje się, że wcale nie! Można je znacząco obniżyć, prawidłowo zarządzając swoimi finansami. Jak obniżyć podatki i inne koszty w firmie będzie można dowiedzieć podczas StartUp Cafe #12, 12.04.2016 o godz. 18.00. 

Na najbliższym Paweł Jędrzejewski, Dyrektor Regionu w firmie Profit Plus, opowie o optymalizacji podatkowej. Jest sprzedawcą i doradcą, prezesem klubu Bydgoszcz Toastmasters Professionals. Kieruje się mottem „Facta, non verba” – „Czyny, nie słowa”. Cechuje go pozytywne nastawienie do życia i determinacja w dążeniu do celu. Swoją postawą i tym co mówi motywuje innych do działania. Jest realistą wierzącym w siłę marzeń.

Podczas każdego StartUp Cafe, przy aromatycznej kawie i pysznej przekąsce, można poznać ciekawych ludzi, nawiązać nowe kontakty biznesowe i nie tylko, zaprezentować swoją ofertę, a także spędzić czas w przemiłej atmosferze pełnej pozytywnej energii.

Spotkanie odbędzie się 12.04.2016 o godz. 18.00, w klimatycznych wnętrzach ECD Consilis (wjazd od ul. Pomorskiej 86a). Aby zapisać się na wydarzenie należy pobrać bilet ze strony suc12.evenea.pl. Opłata, w ramach której każdemu uczestnikowi przysługuje kawa/herbata i przekąska, wynosi 10zł.

Facebook Icon