fbpx

BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Sposoby na mniejsze podatki w firmie – StartUp Cafe #12

Kwi 12, 2016 dodane przez BydgoskieMarki.pl

[Głosów: 2   Average: 3/5]

Jędrzejewski PawełPodobno podatki są tak samo pewne jak śmierć. Tymczasem okazuje się, że wcale nie! Można je znacząco obniżyć, prawidłowo zarządzając swoimi finansami. Jak obniżyć podatki i inne koszty w firmie będzie można dowiedzieć podczas StartUp Cafe #12, 12.04.2016 o godz. 18.00. 

Na najbliższym Paweł Jędrzejewski, Dyrektor Regionu w firmie Profit Plus, opowie o optymalizacji podatkowej. Jest sprzedawcą i doradcą, prezesem klubu Bydgoszcz Toastmasters Professionals. Kieruje się mottem „Facta, non verba” – „Czyny, nie słowa”. Cechuje go pozytywne nastawienie do życia i determinacja w dążeniu do celu. Swoją postawą i tym co mówi motywuje innych do działania. Jest realistą wierzącym w siłę marzeń.

Podczas każdego StartUp Cafe, przy aromatycznej kawie i pysznej przekąsce, można poznać ciekawych ludzi, nawiązać nowe kontakty biznesowe i nie tylko, zaprezentować swoją ofertę, a także spędzić czas w przemiłej atmosferze pełnej pozytywnej energii.

Spotkanie odbędzie się 12.04.2016 o godz. 18.00, w klimatycznych wnętrzach ECD Consilis (wjazd od ul. Pomorskiej 86a). Aby zapisać się na wydarzenie należy pobrać bilet ze strony suc12.evenea.pl. Opłata, w ramach której każdemu uczestnikowi przysługuje kawa/herbata i przekąska, wynosi 10zł.

Facebook Icon