fbpx

BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Geek Girls Carrots – „Poznaj zawody przyszłości”

Cze 14, 2016 dodane przez BydgoskieMarki.pl

[Głosów:1    Średnia:5/5]

geeekgirlsbydgoszczKarotki kontynuują cykl „Poznaj zawody przyszłości”. Każdy może znaleźć zawód dla siebie, dowiedzieć się na czym na co dzień polega taka praca, jakie kwalifikacje i cechy trzeba mieć, aby go dobrze wykonywać.

Karotki, czyli Geek Girls Carrots, globalna organizacja, która przyciąga kobiety do nowych technologii. Spotykają się w każdą 3. środę miesiąca, dowiadują się nowych rzeczy, poznają ciekawych ludzi, wymieniają pomysłami i radami, wspierają się w dążeniu do celu. Ponieważ branża IT rozwija się bardzo szybko, potrzebuje coraz więcej pracowników. Niekoniecznie specjalistów od matematyki i fizyki, bo nie we wszystkich zawodach jest to potrzebne. A co jest? O tym właśnie jest ten cykl. Zapraszane są bardzo różne osoby, wykonujące ciekawe zawody i opowiadają o blaskach i cieniach swojej pracy.

W Polsce Androida w komórce ma aż 65% urządzeń mobilnych, co oznacza 12 mln potencjalnych instalacji. Jacek Modrakowski pokaże na czym polega przygotowanie takiej aplikacji na Androida od A do Z. Android Developerem jest od 5 lat, fanem nowych technologii od zawsze. Zapalony spinningista oraz pasjonat piw rzemieślniczych – współtworzy aplikację PolskiKraft.pl

Któż nie korzysta z gier komputerowych? Paulina Szmidt pokaże różnice pomiędzy graczem a testerem gier. Z zawodu jest geografem, ma dziesiątki zainteresowań, lubi komiksy, hokej i Japonię, natomiast nie lubi lata, kawy i wesołych miasteczek. Testerem jest od 2007, miała okazję testować produkcje największych studiów i niezależnych twórców. Obecnie pracuje jako Senior Lead Tester i wraz ze swoją dzielną drużyną szuka dziury w całym w projekcie Real Boxing 2 bydgoskiego Vivid Games.

Najbliższe spotkanie już 15 czerwca o 18.00, w klimatycznych, pofabrycznych wnętrzach należących do ECD Consilis (wejście i wjazd na parking od ul. Pomorskiej 86a). Wstęp jest wolny, wystarczy pobrać bilet wstępu ze strony http://www.ggcbydgoszcz19.evenea.pl/

Facebook Icon