BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Business Mixer już 28 czerwca!

cze 21, 2016 dodane przez BydgoskieMarki.pl

business mixer28 czerwca o godzinie 18:00, w Kujawsko-Pomorskim Centrum Kultury (KPCK) odbędzie się spotkanie Business Mixer. Spotkanie jest doskonałą okazją do nawiązania relacji biznesowych w miłej, niezobowiązującej atmosferze. Ponadto nasze spotkanie jest idealną inspiracją do założenia swojej firmy. Business Mixer to spotkanie informacyjno-edukacyjne, które jest organizowane przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości. Celem spotkania jest zintegrowanie środowiska młodych, zdolnych, polskich przedsiębiorców oraz osób, które pragną rozpocząć swoją działalność, ale nie mają jeszcze pomysłu na siebie.

Gościem specjalnym spotkania będzie Tomasz Kierul z Softblue SA – spółki notowanej na New Connect. Softblue SA jako jedna z nielicznych firm w Polsce jest członkiem Europejskiej Agencji Kosmicznej. Ma na swoim koncie wiele sukcesów biznesowych i ciekawych projektów takich jak AirDron – bezzałogowy samolot monitorujący poziom zanieczyszczenia powietrza, czy SoftAR – rozszerzona rzeczywistość, która jest wirtualnym odzwierciedleniem realnych obiektów wymodelowanych komputerowo w technologii trójwymiarowej animacji. Spółka jest liderem branży niszowych technologii. Łączy i wspiera działania biznesowo-naukowe. Specjalistą w świadczeniu usług z zakresu doradztwa gospodarczo-biznesowego, pozyskiwania kapitału – dotacji i dofinansowań oraz projektująca systemy informatyczne. Koncentruje się aktualnie na komercjalizowaniu badań i idei własnych oraz wsparciu i współpracy w tym zakresie z naukowcami i innowacyjnymi przedsiębiorstwami. Tomasz Kierul jest pasjonatem informatyki, który swoją wiedzę i zdolności przełożył na biznes. Jest doskonałym przykładem jak pasję można zmienić w biznes. Po wystąpieniu gościa specjalnego zaprezentują się trzy startupy działające w ramach AIP. Opowiedzą o codziennej pracy, jak zaczynali swoją przygodę z własną firmą i skąd wzięli pomysł na biznes.

Inga Pacholczyk Startup Frajda – specjalistka od robotyki opartej na metodzie Lego i przedsiębiorczości dla najmłodszych, Damian Bławat i Łukasz Jankowski Startup Pass – swoją pasję do sportu przełożyli na branżę IT tworząc aplikację do jakościowej analizy wideo faz gry, Michał Pudło i Tomasz Rumiński Startup Zero Tremy – trenerzy głosu i ciała, którzy uświadamiają wszystkim na co dzień jaką siłę ma głos.

Podczas spotkania goście poznają także projekt Platformy Startowe, który daje możliwość uzyskania pomocy w realizacji pomysłów biznesowych dzięki ciekawemu modelowi wsparcia, który zakończyć może inwestycją nawet 800 tyś zł! Business Mixera odbędzie się w Kujawsko-Pomorskim Centrum Kultury (KPCK) przy placu Kościeleckich 6. Start o godzinie 18:00. Dla wszystkich zainteresowanych osób wstęp jest bezpłatny. Zapisy są obowiązkowe.

Harmonogram Business Mixera:

  • 18:00 Rozpoczęcie Business Mixera, przywitanie gości.
  • 18:15- 18:30 Przeprowadzenie prezentacji projektu TechnoparkBiznesHub
  • 18.30 – 19.00 Rozmowa z zaproszonym gościem specjalnym
  • 19.00 – 19.30 Pitche 3 startupów, prezentujących swoje usługi
  • 19.30 – 22.00 Networking w ramach spotkania
  • Zapisy: aipbydgoszcz@inkubatory.pl

Facebook Icon