BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

StartUp Cafe bierze pod lupę media społecznościowe!

wrz 8, 2016 dodane przez BydgoskieMarki.pl

socialroomMedia społecznościowe mają ogromny potencjał. Ale nie zawsze wykorzystany. Można dzięki nim zbudować silną i wartościową markę. Warto od najlepszych dowiedzieć się jak to zrobić.

Tomek Hejankowski i Paweł Olszewski z agencji Social Room opowiedzą o skutecznych działaniach oraz dobrych praktykach, które warto zastosować w swoim biznesie. Będzie można dowiedzieć się jak wykorzystać potencjał mediów społecznościowych i zweryfikować swoje dotychczasowe poczynania.

Tomek to fan kreatywnego myślenia i niestandardowych rozwiązań a Paweł – specjalista w dziedzinie brandingu. Ukończyli dziennikarstwo i komunikację społeczną. Razem z przyjaciółmi prowadzą startup – Social Room, w którym zajmują się kreowaniem wizerunku marki w social media. Uważają, że obecność firmy w mediach społecznościowych jest niezwykle istotna, jednocześnie zwracając uwagę, że nie wystarczy w nich wyłącznie „być”.

StartUp Cafe to cykl comiesięcznych spotkań organizowanych przez ECD Consilis. W każdy 2. wtorek miesiąca spotykają się początkujący przedsiębiorcy, aby dzielić się wiedzą i doświadczeniami, budować relacje – nie tylko biznesowe. Od września współorganizatorem jest Social Room. Prosimy zabrać ze sobą wizytówki!

Agenda spotkania:

18:00 Rozpoczęcie wydarzenia oraz powitanie Gości

18:15 Social media dla biznesu: jak skutecznie prowadzić profil marki? – Social Room

19:00 Networking

Aby zapisać się na wydarzenie należy pobrać bilet ze strony suc14.evenea.pl. Opłata, w ramach której każdemu uczestnikowi przysługuje kawa/herbata i przekąska, wynosi 10zł. Miejsce: ECD Consilis, ul. Kościuszki 27, budynek B, wejście B4 (wjazd od ul. Pomorskiej 86a). Czas: 13.09.2016, godz. 18.00

Facebook Icon