BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Laboratorium pozytywności – warsztaty prowadzone w ramach Forum Wyjątkowości

paź 5, 2016 dodane przez BydgoskieMarki.pl

forum-wyjatkowsciTrzy pozytywne emocje do jednej negatywnej to naukowo udowodniona proporcja, która dodaje życiowej energii, pozwala budować głębsze i trwalsze relacje, poprawia się stan zdrowia i zwiększa zapasy życiowej energii.

Dlatego zapraszamy na warsztaty Laboratorium pozytywności prowadzone przez Małgosię Krzak w ramach Forum Wyjątkowości. Na warsztatach będzie można nauczyć się jak doświadczać częściej takich emocji jak: radość, wdzięczność, spokój, nadzieja, duma, rozbawienie, inspiracja, zachwyt oraz miłość? W trakcie warsztatu poznasz metody stosowane przez psychologów pozytywnych i wypróbujesz ich skuteczności we własnym życiu.

Małgosia jest psychologiem i trenerem umiejętności psychospołecznych Ma doświadczenie w prowadzeniu warsztatów rozwoju osobistego i treningu kompetencji miękkich. Prowadzi psychoterapię w nurcie poznawczo – behawioralnym dla osób dorosłych i par, jest wykładowcą zewnętrznym Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego oraz Uniwersytetu SWPS.

Warsztaty odbędą się w czwartek, 06.10.2016, o godz. 18.00, w siedzibie ECD Consilis (wjazd od ul Pomorskiej 86a, budynek B, wejście B4).

Aby zapisać się na wydarzenie, należy pobrać bilet ze strony forum18.evenea.pl. Opłata, w ramach której każdemu uczestnikowi przysługuje kawa/herbata i przekąska, wynosi 10zł.


Facebook Icon