BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

StartUp Mixer vol. 21

lis 14, 2016 dodane przez BydgoskieMarki.pl

startupmixer-1715 listopada o godzinie 17:00 w Bibliotece Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy odbędzie się spotkanie StartUp Mixer. Spotkanie jest doskonałą okazją do nawiązania relacji biznesowych w miłej, niezobowiązującej atmosferze. Ponadto nasze spotkanie jest idealną inspiracją do założenia swojej firmy.

Startup Mixer to spotkanie informacyjno-edukacyjne, które jest organizowane przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości. Celem spotkania jest zintegrowanie środowiska młodych, zdolnych, polskich przedsiębiorców oraz osób, które pragną rozpocząć swoją działalność, ale nie mają jeszcze pomysłu na siebie.

Gościem specjalnym spotkania będzie Michał Połetek z PolakPotrafi.pl – Od najmłodszych lat zaangażowany w działalność społeczną z krótkim romansem z polityką. Przeszedł drogę od samorządowca, przez pracownika uczelni, startupowca i wreszcie organizatora kampanii crowdfundingowych. Obecnie #crowdfundingHERO w PolakPotrafi.pl. Jest koordynatorem największych kampanii crowdfunidngowych w Polsce. Porzucił studia na Politechnice Poznańskiej, by zająć się własnym startupem. Zawsze przedkłada praktykę nad teorię i lubi samodzielnie dochodzić do dobrych rozwiązań. Crowdfunding to dla niego największa rewolucja społeczna naszych czasów. Współtworzył i rozwija natłok.pl, pierwszą w Polsce redakcję skupioną wyłącznie na crowdfundingu.

PolakPotrafi.pl – platforma stworzona dla osób, firm i organizacji dążących do realizacji wyjątkowych projektów twórczych i kreatywnych. PolakPotrafi.pl jest pierwszą i najdłużej działającą platformą crowdfundingową w Polsce, która dzięki pracy najbardziej doświadczonej ekipy sfinansowała wiele projektów pozornie niemożliwych do zrealizowania. Finansowanie społecznościowe dzięki PolakPotrafi.pl zadomowiło się w Polsce na stałe, pozwalając na powstanie licznych projektów muzycznych, filmowych, technologicznych, wydawniczych, a także sportowych i lokalnych.

Po wystąpieniu gościa specjalnego zaprezentują się trzy startupy działające w ramach AIP. Opowiedzą o codziennej pracy, jak zaczynali swoją przygodę z własną firmą i skąd wzięli pomysł na biznes.

Dla wszystkich zainteresowanych osób wstęp jest bezpłatny. Zapisy są obowiązkowe.

Harmonogram StartUp Mixera:

17:00 Rozpoczęcie StartUp Mixera, przywitanie gości.

17:10 – 17:50 Rozmowa z zaproszonym gościem specjalnym

17:50 – 18:10 Pitche 3 startupów, prezentujących swoje usługi

18:10- 18:20 Prezentacja Aviva

18:20- 18:30 Przeprowadzenie prezentacji Konkursu Aktywuj Biznes Starówka Office

18:30 – 20:00 Networking w ramach spotkania


Facebook Icon