BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Startup Mixer vol. 22

mar 27, 2017 dodane przez BydgoskieMarki.pl

28 marca o godzinie 17:00, w Starówka Office przy ul. Długiej 16, odbędzie się spotkanie Startup Mixer. Spotkanie jest doskonałą okazją do nawiązania relacji biznesowych w miłej, niezobowiązującej atmosferze. Ponadto nasze spotkanie jest idealną motywacją do założenia swojej firmy.

Startup Mixer to spotkanie informacyjno-edukacyjne, które jest organizowane przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości. Celem spotkania jest zintegrowanie środowiska młodych, zdolnych, polskich przedsiębiorców oraz osób, które pragną rozpocząć swoją działalność, ale nie mają jeszcze pomysłu na siebie. Na początek zaprezentują się trzy startupy działające w ramach AIP. Opowiedzą o codziennej pracy, jak zaczynali swoją przygodę z własną firmą i skąd wzięli pomysł na biznes.

Następnie wystąpi gość specjalny, którym będzie Rafał Pawłaszek z Sybilla Technologies –  firmy która skupia swoje działania na dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań dla zrobotyzowanych teleskopów oraz sieci zrobotyzowanych teleskopów. Firma, do chwili obecnej, przygotowała i wdrożyła 8 w pełni zrobotyzowanych optycznych teleskopów na 4 kontynentach, pracujących w ramach sieci pod nadzorem oprogramowania ABOT – Astronomical Robot. Wartością, którą oferuje jest precyzyjna analiza danych z teleskopów, rozpoczynając od projektów naukowych poszukujących egzoplanet, przez obserwację i analizę asteroid po monitorowanie satelitów Ziemi, w celu ich zabezpieczenia. Skupiając się na stawianych przed firmą wymaganiach, współpracują ściśle z producentami sprzętu astronomicznego, jednocześnie bezustannie rozwijają swoje w ramach Europejskiej Agencji Kosmicznej tworzą rozwiązania dopasowane do konkretnych potrzeb projektowych.

Partnerem spotkania jest Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego. Dla wszystkich zainteresowanych osób wstęp jest bezpłatny. Zapisy są obowiązkowe.

Harmonogram Startup Mixera:

17.15 Rozpoczęcie Startup Mixera, przywitanie gości.
17:20 Autoprezentacja Startupów działających w ramach AIP Bydgoszcz.
18:00 Podsumowanie wystąpień, wybór najlepszego pomysłu biznesowego.
18:10 Wystąpienie Gościa Specjalnego.
18:40 Dyskusja i możliwość zadawania pytań Gościowi Specjalnemu.
19:00 Spotkanie networkingowe

Zapisy:  aipbydgoszcz@inkubatory.pl


Facebook Icon