BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Stalpol – producent sejfów oraz szaf na broń z Białych Błot

gru 15, 2017 dodane przez BydgoskieMarki.pl

Modne sejfy, specjalistyczne szafy oraz elektroniczne systemy zabezpieczeń. To produkty najczęściej wytwarzane przez pod bydgoską firmę Stalpol. Historia firmy sięga 1998 roku i jest kontynuacją tradycji przekazywanej z ojca na syna.

Stalpol to przede wszystkim dwie wiodące marki: Kastelo oraz Gun Guard. Ta pierwsza dedykowana jest wszystkim tym, którzy od sejfów wymagają więcej. Poza swoim pierwotnym przeznaczeniem produkty te możemy konfigurować pod kątem wyglądu wewnętrznego oraz zewnetrznego. Marka Kastelo to również element wyposażenia wnętrz. Poprzez wybór odpowiednich materiałów (w tym skóry nappa) tworzymy elegancki element dekorujący naszą przestrzeń.

Gun Guard to specjalistyczne szafy na broń w klasie S1. Wytwarzane zgodnie z normami Instytutu Mechaniki Precyzyjnej. Szafy te dedykowane są przede wszystkim amatorom sportów strzeleckich oraz myśliwym. Z myślą o zapotrzebowani każdej z tych grup zostały przygotowane dedykowane rozmiary oraz możliwość uzupełnienia funkcji szaf o dodatkowe funkcje. Szafę można rozbudować o dodatkowe elementy lub zmienić jej kolor zewnętrzny (indywidualny kolor RAL). Do opcji dodatkowych należą również; podłączenie elektronicznego nadzoru broni, zmiana zamka kluczykowego na elektorniczny lub szyfrowy mechaniczny.

Zarówno Gun Guard jak i Kastelo to marki o pewnej historii oraz dobrej opinii cenione przez konsumentów. Stalpol zapowiada wprowadzenie kolejnych nowości, które pozwolą zrewolucjonizować zarówno rynek sejfów oraz szaf na broń. O nowościach będziemy informować na bieżąco. Zapraszamy do zapoznania się z produktami na: http://www.sejfy-stalpol.pl/.


Facebook Icon