BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

CSMART – prosty i nowoczesny system CRM z Bydgoszczy!

sty 26, 2018 dodane przez BydgoskieMarki.pl

Na początku tego roku bydgoska firma Cloud Computing IT zaprezentowała swój najnowszy produkt. System zarządzania relacjami z klientem w wersji online – CSMART. W dzisiejszym artykule zaprezentujemy kilka kluczowych cech, które mogą w znaczący sposób wspomóc pracę sprzedawców. Czy bydgoski CRM ma szansę na ogólnopolski sukces? Sprawdźmy!

Czym jest CSMART?

W znacznym uproszczeniu jest to narzędzie ułatwiające zarządzanie relacjami z klientem. W praktyce dobrze wdrożony CRM z funkcjami dopasowanymi do potrzeb sprzedawcy stwarza możliwość zbudowania przewagi nad konkurentami w branży. W jaki sposób? Pozwala przed wszystkim zaoszczędzić czas, który możemy zainwestować w kolejne dziedziny rozwoju naszej firmy.

W jaki sposób zaoszczędzimy czas?

Większość procedur sprzedażowych oraz konkretne procesy obsługi klienta pozostają w systemie. Nie musimy opierać się tylko na naszej pamięci i doświadczeniu. Możemy pracować w oparciu o konkretne dane i co najważniejsze w odpowiedni sposób dzielić się z nimi ze współpracownikami. Należycie uzupełniony CRM pozwala również zaoszczędzić czas przy wdrażaniu nowych pracowników. Tego typu narzędzia w dłuższej perspektywie stają się po części odpowiedzialne za odpowiednią organizację czasu.

Masz problem z ułożeniem swojego kalendarza? Nie dotrzymujesz terminów?

To jeden z podstawowych problemów, które rozwiązuje za nas system. Pilnuje naszego kalendarza, przypomina o terminach spotkań, wdrożeń czy dostarczeniu konkretnych produktów. Buduje kartotekę klienta, dzięki czemu poznajemy go w lepszy sposób co z czasem przekłada się na dopracowywanie obsługi.

Najważniejsze cechy CSMART?

Poza podstawowymi funkcjami takimi jak zarządzanie kontaktami, kalendarzem, zadaniami lub ofertami system posiada unikalne cechy. Jedną z ciekawszych są tzw. „Szanse sprzedaży”. Producent przekonuje, że dzięki tej funkcji wygenerujemy większą sprzedaż w konkretnym kanale, dzięki lepszej kontroli całego procesu. Kolejną ważną funkcją jest integracja naszej firmowej poczty z systemem. Dzięki temu CSMART pełni funkcję klienta pocztowego, który jest w pełni sprzężony z naszym narzędziem sprzedażowym.

Spodoba się Milenialsom?

Troszeczkę pół żartem, pół serio. Program zgodnie z założeniami użytkowymi wykonany jest wg. aktualnych wytycznych projektowych. Grupowanie jakiejkolwiek aktywności związanej z bieżącą pracą zespołu odbywa się na tablicy przypominającej te z mediów społecznościowych, z których korzystamy na co dzień. Tego typu cechy docenią wszyscy trakcie wdrażania nowych pracowników. Intuicyjna obsługa pozwoli na zaoszczędzeniu sporej ilości czasu.

Pierwsze wdrożenia w bydgoskich firmach!

CSMART to przede wszystkim narzędzie bardzo elastyczne. Bydgoscy producenci zapewniają, że są w stanie dostosować wersję oprogramowania dla konkretnego klienta w 100% wg jego wytycznych. Jeżeli koncepcja samego oprogramowania spełnia założenia klienta inne cechy Cloud Computing IT jest w stanie dostosować do indywidualnego zapotrzebowania.

Premiera systemu zbiegła się z pierwszymi wdrożeniami w lokalnych firmach. Jedną z pierwszych firm było bydgoskie studio firmowe Proxymedia, które w bardzo ciepłych słowach opisuje oprogramowanie.

„Jako studio filmowe realizujemy kilkadziesiąt produkcji filmowych rocznie. Dzięki spersonalizowanemu systemowi CSMART możemy na bieżąco śledzić proces realizacji projektów, angażować odpowiedni zespół oraz obserwować podział kosztów. Dzięki CSMART nasz zespół pracuje o wiele wydajniej. Nie wyobrażam sobie pracy bez dopasowanego do potrzeb systemu CRM/ERP.”

Pozytywną opinię na temat CRM jakim jest CSMART wyraził również właściciel JSDRUK – Stefan Sadka

„Lista realizacji jakie codziennie wykonujemy w naszej drukarni jest bardzo duża. Skłoniło to nas aby zautomatyzować procesy przy pomocy systemu CSMART. Budowanie relacji z klientem oraz jakość naszych usług jest dla nas najważniejsza, a CSMART bardzo nam w tym pomaga.”

Przetestuj CMSART przez 14 dni!

Cloud Computing IT daje możliwość przetestowania swojej usługi wszystkim zainteresowanym. Już teraz skorzystaj z bezpłatnego 14 dniowego okresu testowego. Przejdź na csmart.pl!

Facebook Icon