BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Lokalna projektantka podbija świat mody dziecięcej. Poznajcie Pavonada!

lut 12, 2018 dodane przez BydgoskieMarki.pl

Mowa oczywiście o Adzie Płachetko, absolwentce warszawskiej Katedry Mody i założycielce marki Pavonada. Choć ta na rynku istnieje od niedawna, od początku swej działalności cieszy się dużym zainteresowaniem rodziców i śmiało podbija świat dziecięcej mody. Czemu zawdzięcza swój sukces i co wyróżnia ją pośród innych odzieżowych marek dla dzieci?

Wizytówką Pavonady jest przede wszystkim nietuzinkowy, nowoczesny design, nad którym osobiście czuwa artystka oraz wysoka jakość oferowanych produktów. Spełnią one oczekiwania najbardziej wymagających rodziców – są doskonale wykończone, wykonane z najwyższej jakości polskich i włoskich tkanin. Te dobierane są w taki sposób, by były przyjemne w dotyku, delikatne, odpowiednie dla wrażliwej, dziecięcej skóry. Wykonana z nich odzież ma zapewniać dzieciom nie tylko modny design, ale także komfort, wygodę i swobodę ruchów.

Produkty Pavonady stanowią doskonałą przeciwwagę dla powtarzalnego wzornictwa i niskiej jakości odzieży dostępnej w galeriach handlowych. To szczególnie istotne dla rodziców, którzy dla swych dzieci pragną czegoś więcej – chcą dopracowanej w najdrobniejszych szczegółach, doskonale wykonanej i modnej odzieży z najlepszych tkanin. Taka jest właśnie odzież Pavonady, która od początku do końca powstaje w pracowni Ady Płachetko i współpracującej z nią toruńskiej pracowni krawieckiej. Ponieważ artystka czuwa nad każdym projektem osobiście, rodzice zyskują pewność jego starannego wykonania.

W asortymencie Pavonady odpowiednią dla swych pociech odzież znajdą rodzice zarówno chłopców, jak i dziewczynek. Ozdobiona autorskimi printami, projektami haftów i koronek i ciekawymi
fakturami materiałów, prezentuje się wyjątkowo i doskonale wpisuje się w aktualne, dziecięce trendy. W aktualnej kolekcji znajdziemy casualowe spodnie i bluzeczki, koronkowe spódniczki, kurtki i bluzy. Wszystkie w unikalnym, wyjątkowym stylu, wobec którego nie sposób przejść obojętnie.

Czy pasja, zaangażowanie i przekonanie, że piękno jest dopełnieniem funkcjonalności, to najlepsza recepta na sukces? Przyglądając się rosnącej popularności marki Pavonada, nie mamy co do tego wątpliwości. Swoimi nietuzinkowymi projektami Ada Płachetko udowadnia, że modowe trendy nie są zarezerwowane już tylko dla dorosłych. Potwierdza również, że stawiając na wysoką jakość oferowanych produktów i nowoczesne wzornictwo, nasze rodzime, lokalne marki mogą odnieść sukces i pobić modowy świat. Zapraszamy na pavonada.com!


Facebook Icon