BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Szafy na broń – regulowane wnętrze dzięki rozwiązaniu Smart Control

lut 27, 2018 dodane przez BydgoskieMarki.pl

Bydgoska firma Stalpol na tegorocznych Targach Myślistwa i Strzelectwa Knieje zaprezentowała swój nowatorski produktu. Szafy na broń w klasie S1 z regulowanym wnętrzem. Tym samym rozwiązując problem wielu pasjonatów sportów strzeleckich z nienależytym i mało komfortowym przechowywaniem broni. Szafy marki Gun Guard Smart Control cieszyły się niesamowitym powodzeniem, co w bardzo krótkim czasie przełożyło się na znaczną ilość zamówień. W czym tkwi sekret?

Rozwiązanie przygotowane przez Stalpol zachwyciło odbiorców swą prostotą i funkcjonalnością. Na rynku w końcu pojawiła się szafa będąca w stanie w należyty sposób przechowywać różne typy broni bez względu na ich wysokość. Co najważniejsze wewnętrzny wygląd naszej szafy może zmieniać się w zależności od naszych potrzeb. Gdy dochodzimy do wniosku, że po czasie nasz obecny arsenał broni sportowej musi ulec zmianie, nie jesteśmy już zmuszeni do zmiany szafy lub co gorsza do zagracenie obecnej. Wystarczy użyć magnetycznych uchwytów, które w zależności od naszych potrzeb tworzą pożądaną przez nas przestrzeń.

Najistotniejsze elementy odpowiedzialne za kreowanie przestrzeni wewnątrz szafy stały się przestawne. Dzięki temu, zawsze wygospodarujemy odpowiednią przestrzeń. Ruchomymi elementami wewnątrz szafy stały się uchwyty na broń, uchwyty na wycior czy pojemniki na amunicję. W chwili obecnej w ofercie dostępnych jest 14 modeli szaf na broń typu Smart Control w różnych kolorach i o różnych gabarytach.

W związku z sukcesem samego produktu i dużym zainteresowanie, firma Stalpol uruchomiła specjalną grupę doradczą na Facebooku, na której poza podstawowymi informacjami na temat samych produktów, potencjalni klienci będą mogli zadać pytanie ekspertom i dowiedzieć się więcej na temat przechowywania broni oraz korzystania z nowego, nowatorskiego rozwiązania zaproponowanego przez firmę.


Facebook Icon