BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Sauny z Bydgoszczy? Poznajcie Saunatech!

lut 28, 2019 dodane przez BydgoskieMarki.pl

Polacy pokochali korzystanie z sauny! Nie bez przyczyny – regularne seanse w saunie zmniejszają ryzyko przedwczesnej śmierci, poprawiają nasze samopoczucie i zdrowie. I choć za sauną przepadają również bydgoszczanie, nie wszyscy z nich wiedzą, że to właśnie w Bydgoszczy swoją działalność prowadzi jeden z największych dostawców wyposażenia do sauny oraz łaźni parowej w Europie. Czemu marka Saunatech zawdzięcza swój sukces?

W ofercie Saunatech możemy znaleźć wszystko, co potrzebne jest do budowy sauny fińskiej: drewno, piece, kotły na wodę, fajerki i generatory pary oraz grzałki, które stosuje się w łaźniach parowych. To oczywiście nie wszystko – w kompleksowo wyposażonej saunie nie może zabraknąć odpowiedniego oświetlenia i akcesoriów, m.in. aromatów, chochli, cebera, termometru, zagłówków i lamp solnych, które nadają saunie wyjątkowy klimat. Je również znajdziecie w sklepie Saunatech!

Saunatech, pomimo bydgoskiego rodowodu, działa na znacznie szerszą niż Bydgoszcz skalę. Wszystko za sprawą sklepu internetowego Saunatech.pl, który umożliwia sprzedaż produktów i składanie zamówień przez Internet. Dzięki temu marka dociera do szerokiej grupy odbiorców z całej Polski. Oferuje im nie tylko materiały potrzebne do budowy sauny i jej wyposażenie, ale także wędzarnie, opalane drewnem kuchnie, blaty kuchenne i kominki. Jednym z produktów marki cieszących się dużym zainteresowaniem są ogrodowe wanny spa z hydromasażem, potocznie nazywane jacuzzi.

Co wyróżnia markę Saunatech na rynku? Przede wszystkim szeroki asortyment oraz świadczone usługi – Saunatech oferuje m.in. budowę saun i zakup gotowych rozwiązań. Z usług tych chętnie korzystają ci, którzy mażą o saunie w swoim domu, ale wolą zlecić jej budowę profesjonalistom. W przypadku ewentualnych awarii, Saunatech ponownie przychodzi z pomocą oferując serwis urządzeń takich jak piece do sauny, generatory pary czy sterowniki.

Korzystanie z sauny to świetny sposób na relaks i poprawę stanu swojego zdrowia. Wiedzą o tym klienci marki Saunatech decydujący się na budowę sauny w swoim domu. Zaopatrując się w sklepie internetowym, bez wychodzenia z domu są w stanie zamówić wszystkie niezbędne do budowy sauny materiały lub gotowy, odpowiadający ich potrzebom produkt. Czy to właśnie szeroka oferta i zakres świadczonych usług stoją za sukcesem marki? Nie tylko! Przyczynia się do niego również doskonała jakość – zarówno oferowanych produktów, jak i obsługi klienta. Liczne nagrody i wciąż rozwijana oferta są tego najlepszym dowodem!


Facebook Icon